BYA-ALESSIA 2018 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 4 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BYA-ALESSIA 2018 S.R.L.
- CUI
- 39958239
- Nr. înmatriculare
- J2018001388173
- EUID
- ROONRC.J2018001388173
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- STRUNGARILOR, nr. 8, bl. V1, sc. 5, et. 2, ap. 91, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800584
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- APOSTU DANIELA-ANDREEA — administrator
- APOSTU ROMEO-DANIEL — administrator
- PAȚILEA IONUȚ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 233 din 257 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Galați, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 12.561 din 13.829 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.000 lei | -2.437 lei | — | 2.093 lei | 24.711 lei | -19.618 lei |
| 2024 | 15.382 lei | -19.211 lei | — | 6.023 lei | 26.322 lei | -17.181 lei |
| 2023 | 63.686 lei | 698 lei | — | 23.632 lei | 24.711 lei | 2.030 lei |
| 2022 | 50.350 lei | 4.203 lei | — | 23.042 lei | 24.710 lei | 1.332 lei |
| 2021 | 47.899 lei | -281 lei | 1 | 33.524 lei | 39.395 lei | -2.871 lei |
| 2020 | 39.413 lei | 3.650 lei | — | 44.006 lei | 49.597 lei | -2.591 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.000 lei
- Venituri totale
- 12.587 lei
- Cheltuieli totale
- 14.819 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.232 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.437 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.093 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 289 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.804 lei
- Datorii
- 24.711 lei
- Capitaluri
- -19.618 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.382 lei
- Venituri totale
- 15.382 lei
- Cheltuieli totale
- 34.593 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.211 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.211 lei
- Active imobilizate
- 1.747 lei
- Active circulante
- 4.276 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 636 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.640 lei
- Datorii
- 26.322 lei
- Capitaluri
- -17.181 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.686 lei
- Venituri totale
- 63.686 lei
- Cheltuieli totale
- 61.933 lei
- Profit brut
- 1.753 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 698 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.229 lei
- Active circulante
- 11.403 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 504 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.899 lei
- Datorii
- 24.711 lei
- Capitaluri
- 2.030 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.350 lei
- Venituri totale
- 50.350 lei
- Cheltuieli totale
- 45.872 lei
- Profit brut
- 4.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.203 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.711 lei
- Active circulante
- 331 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 142 lei
- Casa și conturi la bănci
- 189 lei
- Datorii
- 24.710 lei
- Capitaluri
- 1.332 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.899 lei
- Venituri totale
- 47.899 lei
- Cheltuieli totale
- 46.743 lei
- Profit brut
- 1.156 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 281 lei
- Active imobilizate
- 33.193 lei
- Active circulante
- 331 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 142 lei
- Casa și conturi la bănci
- 189 lei
- Datorii
- 39.395 lei
- Capitaluri
- -2.871 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.413 lei
- Venituri totale
- 39.413 lei
- Cheltuieli totale
- 34.623 lei
- Profit brut
- 4.790 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.675 lei
- Active circulante
- 331 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 142 lei
- Casa și conturi la bănci
- 189 lei
- Datorii
- 49.597 lei
- Capitaluri
- -2.591 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului