BUSINESS BEATS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Beltiug, Comuna Beltiug, înmatriculată la 16 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BUSINESS BEATS S.R.L.
- CUI
- 39627561
- Nr. înmatriculare
- J2018000669309
- EUID
- ROONRC.J2018000669309
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- BELTIUG, nr. 283, Sat Beltiug, Comuna Beltiug, Satu Mare
- Localitate
- Sat Beltiug, Comuna Beltiug, Satu Mare
- Cod poștal
- 447040
Contact
- Telefon
- 0755 044 084
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VANCEA OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 22 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2370, județul Satu Mare, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 4.806 din 9.089 în tot județul, și locul 3.845 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 225.016 lei | -44.754 lei | 1 | 536.584 lei | 400.756 lei | 135.828 lei |
| 2024 | 297.636 lei | 91.410 lei | 1 | 319.385 lei | 112.137 lei | 207.248 lei |
| 2023 | 174.737 lei | 18.163 lei | 1 | 223.133 lei | 107.295 lei | 115.838 lei |
| 2022 | 141.179 lei | 19.899 lei | 2 | 109.482 lei | 11.807 lei | 97.675 lei |
| 2021 | 148.100 lei | 68.856 lei | 2 | 89.033 lei | 11.257 lei | 77.776 lei |
| 2020 | 20.965 lei | 2.361 lei | 1 | 30.776 lei | 21.856 lei | 8.920 lei |
| 2019 | 17.000 lei | 6.359 lei | — | 7.069 lei | 510 lei | 6.559 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 225.016 lei
- Venituri totale
- 225.026 lei
- Cheltuieli totale
- 269.780 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.754 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.754 lei
- Active imobilizate
- 4.435 lei
- Active circulante
- 532.149 lei
- Stocuri
- 480.156 lei
- Creanțe
- 27.344 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.649 lei
- Datorii
- 400.756 lei
- Capitaluri
- 135.828 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.636 lei
- Venituri totale
- 297.642 lei
- Cheltuieli totale
- 202.361 lei
- Profit brut
- 95.281 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 319.385 lei
- Stocuri
- 236.985 lei
- Creanțe
- 58.196 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.204 lei
- Datorii
- 112.137 lei
- Capitaluri
- 207.248 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 174.737 lei
- Venituri totale
- 174.737 lei
- Cheltuieli totale
- 155.315 lei
- Profit brut
- 19.422 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.163 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 223.133 lei
- Stocuri
- 159.401 lei
- Creanțe
- 17.048 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.684 lei
- Datorii
- 107.295 lei
- Capitaluri
- 115.838 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 141.179 lei
- Venituri totale
- 141.180 lei
- Cheltuieli totale
- 118.197 lei
- Profit brut
- 22.983 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.899 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 109.482 lei
- Stocuri
- 42.750 lei
- Creanțe
- 55.990 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.742 lei
- Datorii
- 11.807 lei
- Capitaluri
- 97.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.100 lei
- Venituri totale
- 148.105 lei
- Cheltuieli totale
- 74.805 lei
- Profit brut
- 73.300 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.856 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 89.033 lei
- Stocuri
- 56.416 lei
- Creanțe
- 17.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.117 lei
- Datorii
- 11.257 lei
- Capitaluri
- 77.776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.965 lei
- Venituri totale
- 20.960 lei
- Cheltuieli totale
- 17.969 lei
- Profit brut
- 2.991 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.361 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30.776 lei
- Stocuri
- 25.442 lei
- Creanțe
- 1.920 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.414 lei
- Datorii
- 21.856 lei
- Capitaluri
- 8.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.000 lei
- Venituri totale
- 17.000 lei
- Cheltuieli totale
- 10.131 lei
- Profit brut
- 6.869 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.359 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 495 lei
- Active circulante
- 6.574 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.574 lei
- Datorii
- 510 lei
- Capitaluri
- 6.559 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9630 · Activități de pompe funebre și similare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului