BURSA DE MARKETING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 19 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BURSA DE MARKETING S.R.L.
- CUI
- 44608701
- Nr. înmatriculare
- J40/12377/2021
- EUID
- ROONRC.J40/12377/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- LITOVOI VOIEVOD, nr. 410, CAMERA 2, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PEICA NICULAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 179 din 3.769 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, municipiul București, peste 95% dintre firmele clasei. Locul 13.428 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.527.107 lei | 445.821 lei | 1 | 2.718.772 lei | 2.626.778 lei | 260.061 lei |
| 2024 | 3.380.110 lei | -517.825 lei | 2 | 3.019.485 lei | 3.205.245 lei | -185.760 lei |
| 2023 | 1.810.171 lei | 58.360 lei | 1 | 772.986 lei | 637.966 lei | 287.514 lei |
| 2022 | 1.507.481 lei | 520.086 lei | 1 | 921.255 lei | 210.535 lei | 710.720 lei |
| 2021 | 167.592 lei | 160.634 lei | — | 226.035 lei | 35.401 lei | 190.634 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.527.107 lei
- Venituri totale
- 4.630.171 lei
- Cheltuieli totale
- 4.168.851 lei
- Profit brut
- 461.320 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 445.821 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 185.114 lei
- Active circulante
- 2.533.658 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2.532.414 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.244 lei
- Datorii
- 2.626.778 lei
- Capitaluri
- 260.061 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.380.110 lei
- Venituri totale
- 3.380.209 lei
- Cheltuieli totale
- 3.898.034 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 517.825 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 517.825 lei
- Active imobilizate
- 273.969 lei
- Active circulante
- 2.745.516 lei
- Stocuri
- 25.535 lei
- Creanțe
- 2.717.095 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.886 lei
- Datorii
- 3.205.245 lei
- Capitaluri
- -185.760 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.810.171 lei
- Venituri totale
- 1.810.195 lei
- Cheltuieli totale
- 1.735.724 lei
- Profit brut
- 74.471 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.360 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 772.986 lei
- Stocuri
- 10.500 lei
- Creanțe
- 689.060 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.426 lei
- Datorii
- 637.966 lei
- Capitaluri
- 287.514 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului