BUQUINTA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 31 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BUQUINTA S.R.L.
- CUI
- 34168000
- Nr. înmatriculare
- J40/15709/2018
- EUID
- ROONRC.J40/15709/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- BLĂNARI, nr. 14-16, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 30.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- REMEȘ GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 141 din 194 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4643, municipiul București, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 61.338 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 294.609 lei | -135.964 lei | 2 | 3.001.671 lei | 221.518 lei | 2.940.391 lei |
| 2024 | 258.421 lei | 8.000 lei | 2 | 3.087.960 lei | 237.023 lei | 3.076.354 lei |
| 2023 | 243.643 lei | -350.773 lei | 2 | 3.207.779 lei | 393.864 lei | 3.068.355 lei |
| 2022 | 175.488 lei | -122.028 lei | 1 | 3.591.323 lei | 301.356 lei | 3.419.128 lei |
| 2021 | 103.668 lei | 551.202 lei | 1 | 3.604.931 lei | 85.913 lei | 3.541.156 lei |
| 2020 | 150.447 lei | 22.547 lei | 1 | 3.441.558 lei | 369.269 lei | 2.989.954 lei |
| 2019 | 134.205 lei | 4.589 lei | 1 | 3.345.081 lei | 547.968 lei | 2.966.406 lei |
| 2018 | 177.256 lei | -74.786 lei | — | 3.323.956 lei | 457.698 lei | 2.866.258 lei |
| 2017 | 360.120 lei | 236.643 lei | 1 | 3.077.426 lei | 136.382 lei | 2.941.044 lei |
| 2016 | 56.113 lei | -71.798 lei | 1 | 2.781.331 lei | 76.931 lei | 2.704.400 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 2.776.199 lei | 0 lei | 2.776.199 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.609 lei
- Venituri totale
- 294.609 lei
- Cheltuieli totale
- 430.573 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 135.964 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 135.964 lei
- Active imobilizate
- 2.810.205 lei
- Active circulante
- 191.466 lei
- Stocuri
- 21.519 lei
- Creanțe
- 159.048 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.899 lei
- Datorii
- 221.518 lei
- Capitaluri
- 2.940.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.421 lei
- Venituri totale
- 259.320 lei
- Cheltuieli totale
- 242.212 lei
- Profit brut
- 17.108 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.000 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.925.993 lei
- Active circulante
- 161.967 lei
- Stocuri
- 19.395 lei
- Creanțe
- 127.879 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.693 lei
- Datorii
- 237.023 lei
- Capitaluri
- 3.076.354 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.643 lei
- Venituri totale
- 217.112 lei
- Cheltuieli totale
- 565.714 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 348.602 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 350.773 lei
- Active imobilizate
- 3.042.614 lei
- Active circulante
- 165.165 lei
- Stocuri
- 25.351 lei
- Creanțe
- 139.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 424 lei
- Datorii
- 393.864 lei
- Capitaluri
- 3.068.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015