BUNI PROFESIONISTI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 2 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BUNI PROFESIONISTI S.R.L.
- CUI
- 38957820
- Nr. înmatriculare
- J40/3011/2018
- EUID
- ROONRC.J40/3011/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- ZARANDULUI, nr. 6, bl. 469, sc. A, et. 7, ap. 48, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21691
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 30 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NELEPCU CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 15.834 lei | -6.477 lei | — | 165.262 lei | 44.312 lei | 122.737 lei |
| 2020 | 75.019 lei | 23.972 lei | — | 172.731 lei | 44.022 lei | 129.214 lei |
| 2019 | 173.650 lei | 98.654 lei | — | 147.175 lei | 42.321 lei | 104.854 lei |
| 2018 | 33.469 lei | 6.000 lei | — | 7.316 lei | 1.116 lei | 6.200 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.834 lei
- Venituri totale
- 16.209 lei
- Cheltuieli totale
- 22.263 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.054 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.477 lei
- Active imobilizate
- 26.529 lei
- Active circulante
- 138.733 lei
- Stocuri
- 1.599 lei
- Creanțe
- 45.964 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.170 lei
- Datorii
- 44.312 lei
- Capitaluri
- 122.737 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.019 lei
- Venituri totale
- 84.612 lei
- Cheltuieli totale
- 58.921 lei
- Profit brut
- 25.691 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.794 lei
- Active circulante
- 132.937 lei
- Stocuri
- 1.599 lei
- Creanțe
- 36.359 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.979 lei
- Datorii
- 44.022 lei
- Capitaluri
- 129.214 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.650 lei
- Venituri totale
- 173.650 lei
- Cheltuieli totale
- 69.786 lei
- Profit brut
- 103.864 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 98.654 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.059 lei
- Active circulante
- 94.116 lei
- Stocuri
- 1.599 lei
- Creanțe
- 17.805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.712 lei
- Datorii
- 42.321 lei
- Capitaluri
- 104.854 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.469 lei
- Venituri totale
- 33.469 lei
- Cheltuieli totale
- 26.465 lei
- Profit brut
- 7.004 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.000 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.316 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.316 lei
- Datorii
- 1.116 lei
- Capitaluri
- 6.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului