BULI BITIN TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bezdead, Comuna Bezdead, înmatriculată la 17 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BULI BITIN TRANS S.R.L.
- CUI
- 39630893
- Nr. înmatriculare
- J15/836/2018
- EUID
- ROONRC.J15/836/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- nr. 1173, Sat Bezdead, Comuna Bezdead, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Bezdead, Comuna Bezdead, Dâmbovița
- Cod poștal
- 137035
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FRĂŢILOIU PETRE EUGEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 6.906 lei | 12 lei | 6.894 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 6.906 lei | 12 lei | 6.894 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 6.906 lei | 12 lei | 6.894 lei |
| 2022 | — | -242 lei | — | 6.906 lei | 12 lei | 6.894 lei |
| 2021 | 400 lei | -1.015 lei | — | 7.148 lei | 12 lei | 7.136 lei |
| 2020 | 31.872 lei | 4.847 lei | — | 8.151 lei | 0 lei | 8.151 lei |
| 2019 | 55.960 lei | 5.558 lei | 1 | 9.771 lei | 6.505 lei | 3.305 lei |
| 2018 | 17.895 lei | -2.453 lei | 1 | 6.985 lei | 9.446 lei | -2.253 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.906 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.906 lei
- Datorii
- 12 lei
- Capitaluri
- 6.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.906 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.906 lei
- Datorii
- 12 lei
- Capitaluri
- 6.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.906 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.906 lei
- Datorii
- 12 lei
- Capitaluri
- 6.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 242 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 242 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 242 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.906 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.906 lei
- Datorii
- 12 lei
- Capitaluri
- 6.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 400 lei
- Venituri totale
- 400 lei
- Cheltuieli totale
- 1.403 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.003 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.015 lei
- Active imobilizate
- 241 lei
- Active circulante
- 6.907 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.907 lei
- Datorii
- 12 lei
- Capitaluri
- 7.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.872 lei
- Venituri totale
- 33.337 lei
- Cheltuieli totale
- 27.534 lei
- Profit brut
- 5.803 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.847 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.208 lei
- Active circulante
- 6.943 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.943 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 8.151 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.960 lei
- Venituri totale
- 71.686 lei
- Cheltuieli totale
- 65.091 lei
- Profit brut
- 6.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.558 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.175 lei
- Active circulante
- 7.596 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.722 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.874 lei
- Datorii
- 6.505 lei
- Capitaluri
- 3.305 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.895 lei
- Venituri totale
- 17.895 lei
- Cheltuieli totale
- 20.169 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.274 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.453 lei
- Active imobilizate
- 276 lei
- Active circulante
- 6.709 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.009 lei
- Datorii
- 9.446 lei
- Capitaluri
- -2.253 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului