BUCOVINA DEPOT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 16 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BUCOVINA DEPOT S.R.L.
- CUI
- 43202127
- Nr. înmatriculare
- J2020001367331
- EUID
- ROONRC.J2020001367331
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- GEORGE ENESCU, nr. 22, bl. E 66, sc. B, ap. 12, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
- Cod poștal
- 720232
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 26 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- KONICKI ALOIS ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 136 din 161 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4673, județul Suceava, peste 16% dintre firmele clasei. Locul 12.130 din 16.743 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7.825%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89.233 lei | 775 lei | — | 88.693 lei | 78.470 lei | 10.223 lei |
| 2024 | 1.126 lei | 1.123 lei | — | 27.971 lei | 18.708 lei | 9.263 lei |
| 2023 | 17.242 lei | 511 lei | — | 34.881 lei | 26.741 lei | 8.140 lei |
| 2022 | 37.361 lei | 3.579 lei | — | 69.141 lei | 61.513 lei | 7.628 lei |
| 2021 | 34.444 lei | 3.846 lei | — | 55.158 lei | 51.109 lei | 4.049 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 89.233 lei
- Venituri totale
- 97.233 lei
- Cheltuieli totale
- 96.279 lei
- Profit brut
- 954 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 775 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.792 lei
- Active circulante
- 86.901 lei
- Stocuri
- 2.334 lei
- Creanțe
- 83.410 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.157 lei
- Datorii
- 78.470 lei
- Capitaluri
- 10.223 lei
- Capital subscris vărsat
- 420 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.126 lei
- Venituri totale
- 9.626 lei
- Cheltuieli totale
- 8.309 lei
- Profit brut
- 1.317 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.123 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.170 lei
- Active circulante
- 20.801 lei
- Stocuri
- 4.797 lei
- Creanțe
- 12.597 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.407 lei
- Datorii
- 18.708 lei
- Capitaluri
- 9.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 420 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.242 lei
- Venituri totale
- 17.242 lei
- Cheltuieli totale
- 16.647 lei
- Profit brut
- 595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 511 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.547 lei
- Active circulante
- 22.334 lei
- Stocuri
- 4.669 lei
- Creanțe
- 10.703 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.962 lei
- Datorii
- 26.741 lei
- Capitaluri
- 8.140 lei
- Capital subscris vărsat
- 420 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.361 lei
- Venituri totale
- 37.361 lei
- Cheltuieli totale
- 32.829 lei
- Profit brut
- 4.532 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.579 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.923 lei
- Active circulante
- 51.218 lei
- Stocuri
- 15.322 lei
- Creanțe
- 33.232 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.664 lei
- Datorii
- 61.513 lei
- Capitaluri
- 7.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 420 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.444 lei
- Venituri totale
- 34.453 lei
- Cheltuieli totale
- 29.594 lei
- Profit brut
- 4.859 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.846 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.101 lei
- Active circulante
- 39.057 lei
- Stocuri
- 24.105 lei
- Creanțe
- 4.381 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.571 lei
- Datorii
- 51.109 lei
- Capitaluri
- 4.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 420 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului