BUCATELE SOCĂCIȚEI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Făgăraș, înmatriculată la 21 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BUCATELE SOCĂCIȚEI S.R.L.
- CUI
- 41299890
- Nr. înmatriculare
- J2019002141082
- EUID
- ROONRC.J2019002141082
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- MIHAIL EMINESCU, nr. 26, birou 2, Municipiul Făgăraș, Brașov
- Localitate
- Municipiul Făgăraș, Brașov
- Cod poștal
- 505200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEAG ADINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 410 din 689 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Brașov, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 14.319 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 174.053 lei | 13.559 lei | 1 | 271.187 lei | 156.268 lei | -28.894 lei |
| 2024 | — | -92.403 lei | 1 | 280.063 lei | 146.203 lei | -42.453 lei |
| 2023 | 92.581 lei | 12.059 lei | — | 257.187 lei | 207.237 lei | 49.950 lei |
| 2022 | 51.365 lei | 10.037 lei | 1 | 267.128 lei | 229.237 lei | 37.891 lei |
| 2021 | 27.670 lei | 9.020 lei | — | 221.120 lei | 193.266 lei | 27.854 lei |
| 2020 | 61.558 lei | -6.493 lei | 2 | 217.579 lei | 198.745 lei | 18.834 lei |
| 2019 | 48.000 lei | 25.127 lei | 2 | 207.006 lei | 181.679 lei | 25.327 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 174.053 lei
- Venituri totale
- 191.223 lei
- Cheltuieli totale
- 175.925 lei
- Profit brut
- 15.298 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 13.559 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 28.290 lei
- Active circulante
- 242.897 lei
- Stocuri
- 123.298 lei
- Creanțe
- 88.039 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.560 lei
- Datorii
- 156.268 lei
- Capitaluri
- -28.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 92.403 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 92.403 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 92.403 lei
- Active imobilizate
- 47.920 lei
- Active circulante
- 232.143 lei
- Stocuri
- 110.879 lei
- Creanțe
- 109.280 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.984 lei
- Datorii
- 146.203 lei
- Capitaluri
- -42.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.581 lei
- Venituri totale
- 92.581 lei
- Cheltuieli totale
- 80.522 lei
- Profit brut
- 12.059 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.059 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.527 lei
- Active circulante
- 196.660 lei
- Stocuri
- 84.386 lei
- Creanțe
- 96.666 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.608 lei
- Datorii
- 207.237 lei
- Capitaluri
- 49.950 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.365 lei
- Venituri totale
- 51.365 lei
- Cheltuieli totale
- 40.748 lei
- Profit brut
- 10.617 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.037 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 100.107 lei
- Active circulante
- 167.021 lei
- Stocuri
- 82.338 lei
- Creanțe
- 62.555 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.128 lei
- Datorii
- 229.237 lei
- Capitaluri
- 37.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.670 lei
- Venituri totale
- 27.670 lei
- Cheltuieli totale
- 18.596 lei
- Profit brut
- 9.074 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.020 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 100.107 lei
- Active circulante
- 121.013 lei
- Stocuri
- 81.345 lei
- Creanțe
- 32.034 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.634 lei
- Datorii
- 193.266 lei
- Capitaluri
- 27.854 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.558 lei
- Venituri totale
- 61.558 lei
- Cheltuieli totale
- 67.511 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.953 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.493 lei
- Active imobilizate
- 100.107 lei
- Active circulante
- 117.472 lei
- Stocuri
- 81.345 lei
- Creanțe
- 28.053 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.074 lei
- Datorii
- 198.745 lei
- Capitaluri
- 18.834 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.000 lei
- Venituri totale
- 48.000 lei
- Cheltuieli totale
- 21.433 lei
- Profit brut
- 26.567 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.885 lei
- Active circulante
- 182.121 lei
- Stocuri
- 1.438 lei
- Creanțe
- 151.682 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.001 lei
- Datorii
- 181.679 lei
- Capitaluri
- 25.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN Rev.3)
- 1012 · Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre (CAEN Rev.3)
- 1013 · Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN Rev.3)
- 1020 · Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.3)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1085 · Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.3)
- 1086 · Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice (CAEN Rev.3)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului