BUBURUZAN MARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poieni-Solca, Comuna Poieni-Solca, înmatriculată la 11 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BUBURUZAN MARKET S.R.L.
- CUI
- 44253072
- Nr. înmatriculare
- J33/911/2021
- EUID
- ROONRC.J33/911/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- nr. 479, Sat Poieni-Solca, Comuna Poieni-Solca, Suceava
- Localitate
- Sat Poieni-Solca, Comuna Poieni-Solca, Suceava
- Cod poștal
- 725601
Contact
- Telefon
- 0743 900 398
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 6 februarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUBURUZAN GEORGE — administrator
- BUBURUZAN TRANDAFIRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 740 din 1.006 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Suceava, peste 27% dintre firmele clasei. Locul 11.074 din 16.743 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128.068 lei | -12.667 lei | — | 56.348 lei | 51.038 lei | 5.310 lei |
| 2024 | 100.233 lei | -10.660 lei | — | 61.616 lei | 43.639 lei | 17.977 lei |
| 2023 | 73.180 lei | 13.927 lei | — | 79.816 lei | 51.179 lei | 28.637 lei |
| 2022 | 73.295 lei | 18.844 lei | — | 60.757 lei | 42.334 lei | 18.423 lei |
| 2021 | 46.822 lei | -620 lei | 0 | 43.628 lei | 44.048 lei | -420 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.068 lei
- Venituri totale
- 128.093 lei
- Cheltuieli totale
- 139.449 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.356 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.667 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 56.348 lei
- Stocuri
- 52.436 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.912 lei
- Datorii
- 51.038 lei
- Capitaluri
- 5.310 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.233 lei
- Venituri totale
- 105.618 lei
- Cheltuieli totale
- 116.278 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.660 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.660 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 61.616 lei
- Stocuri
- 55.559 lei
- Creanțe
- 151 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.906 lei
- Datorii
- 43.639 lei
- Capitaluri
- 17.977 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.180 lei
- Venituri totale
- 73.302 lei
- Cheltuieli totale
- 56.722 lei
- Profit brut
- 16.580 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.927 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 79.816 lei
- Stocuri
- 47.803 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.013 lei
- Datorii
- 51.179 lei
- Capitaluri
- 28.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.295 lei
- Venituri totale
- 73.354 lei
- Cheltuieli totale
- 52.260 lei
- Profit brut
- 21.094 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.844 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 60.757 lei
- Stocuri
- 52.330 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.427 lei
- Datorii
- 42.334 lei
- Capitaluri
- 18.423 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 46.822 lei
- Venituri totale
- 46.822 lei
- Cheltuieli totale
- 46.062 lei
- Profit brut
- 760 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 620 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 43.628 lei
- Stocuri
- 37.656 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 44.048 lei
- Capitaluri
- -420 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului