BUBU DRIVERS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 13 noiembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- BUBU DRIVERS SRL
- CUI
- 38475295
- Nr. înmatriculare
- J2017018920408
- EUID
- ROONRC.J2017018920408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 noiembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- ANASTASIE SIMU, nr. 2, et. 1, ap. 2, CAMERA 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10294
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.11.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CÎRJALIU MIRELLA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 lei | -200 lei | 0 | 166.660 lei | 13.683 lei | 152.977 lei |
| 2022 | 0 lei | -1.162 lei | 0 | 166.660 lei | 13.483 lei | 153.177 lei |
| 2021 | 0 lei | -350 lei | 0 | 167.010 lei | 12.671 lei | 154.339 lei |
| 2020 | 0 lei | -200 lei | 0 | 167.360 lei | 12.671 lei | 154.689 lei |
| 2019 | 0 lei | -486 lei | 0 | 167.560 lei | 12.671 lei | 154.889 lei |
| 2018 | 339.455 lei | 127.140 lei | 2 | 168.346 lei | 12.971 lei | 155.375 lei |
| 2017 | 57.376 lei | 28.035 lei | 1 | 32.625 lei | 4.390 lei | 28.235 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 200 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 200 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 200 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 166.660 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 166.660 lei
- Datorii
- 13.683 lei
- Capitaluri
- 152.977 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.162 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.162 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.162 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 166.660 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 166.660 lei
- Datorii
- 13.483 lei
- Capitaluri
- 153.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 350 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 350 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 350 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 167.010 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 167.010 lei
- Datorii
- 12.671 lei
- Capitaluri
- 154.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 200 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 200 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 200 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 167.360 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 167.360 lei
- Datorii
- 12.671 lei
- Capitaluri
- 154.689 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 486 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 486 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 486 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 167.560 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 167.560 lei
- Datorii
- 12.671 lei
- Capitaluri
- 154.889 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 339.455 lei
- Venituri totale
- 339.455 lei
- Cheltuieli totale
- 207.036 lei
- Profit brut
- 132.419 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 127.140 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 168.346 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 86 lei
- Casa și conturi la bănci
- 168.260 lei
- Datorii
- 12.971 lei
- Capitaluri
- 155.375 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.376 lei
- Venituri totale
- 57.376 lei
- Cheltuieli totale
- 28.768 lei
- Profit brut
- 28.608 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.035 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 32.625 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.890 lei
- Datorii
- 4.390 lei
- Capitaluri
- 28.235 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului