BTM SOUND S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gilău, Comuna Gilău, înmatriculată la 12 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BTM SOUND S.R.L.
- CUI
- 39996631
- Nr. înmatriculare
- J12/4642/2018
- EUID
- ROONRC.J12/4642/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- ȘESUL DE JOS, nr. 31A, Demisol, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
- Localitate
- Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
- Cod poștal
- 407310
Contact
- Telefon
- 0752 255 701
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 3 iulie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOTEZATU MĂDĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 23 din 38 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9020, județul Cluj, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 24.404 din 42.438 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155.462 lei | 62.535 lei | — | 305.933 lei | 19.291 lei | 286.642 lei |
| 2024 | 134.200 lei | 62.367 lei | 1 | 244.243 lei | 10.136 lei | 234.107 lei |
| 2023 | 139.500 lei | 42.427 lei | 1 | 192.792 lei | 17.792 lei | 175.000 lei |
| 2022 | 171.000 lei | 67.471 lei | 2 | 132.573 lei | 0 lei | 132.573 lei |
| 2021 | 126.680 lei | 45.034 lei | 2 | 67.925 lei | 2.824 lei | 65.101 lei |
| 2020 | 94.075 lei | 13.863 lei | 2 | 21.687 lei | 1.620 lei | 20.067 lei |
| 2019 | 21.000 lei | 6.004 lei | — | 9.011 lei | 3.007 lei | 6.004 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 155.462 lei
- Venituri totale
- 155.462 lei
- Cheltuieli totale
- 91.372 lei
- Profit brut
- 64.090 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.535 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.100 lei
- Active circulante
- 296.833 lei
- Stocuri
- 120.886 lei
- Creanțe
- 122.641 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.306 lei
- Datorii
- 19.291 lei
- Capitaluri
- 286.642 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.200 lei
- Venituri totale
- 134.522 lei
- Cheltuieli totale
- 70.810 lei
- Profit brut
- 63.712 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.367 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.993 lei
- Active circulante
- 234.250 lei
- Stocuri
- 120.886 lei
- Creanțe
- 64.173 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.191 lei
- Datorii
- 10.136 lei
- Capitaluri
- 234.107 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.500 lei
- Venituri totale
- 139.552 lei
- Cheltuieli totale
- 95.730 lei
- Profit brut
- 43.822 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.427 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.888 lei
- Active circulante
- 181.904 lei
- Stocuri
- 130.014 lei
- Creanțe
- 49.080 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.810 lei
- Datorii
- 17.792 lei
- Capitaluri
- 175.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului