BSM AUTO MEISTER DRIVE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Reghin, înmatriculată la 21 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BSM AUTO MEISTER DRIVE S.R.L.
- CUI
- 42806893
- Nr. înmatriculare
- J26/910/2020
- EUID
- ROONRC.J26/910/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- KEMÉNY JÁNOS, nr. 48J, Municipiul Reghin, Mureș
- Localitate
- Municipiul Reghin, Mureș
- Cod poștal
- 545300
Contact
- Telefon
- 0749 106 785
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 13 octombrie 2022. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUȚIU SORIN-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 38 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8553, județul Mureș, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 6.755 din 16.820 în tot județul, și locul 2.610 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 334.010 lei | 86.056 lei | 4 | 80.299 lei | 154.287 lei | -73.988 lei |
| 2024 | 244.180 lei | 3.082 lei | 5 | 68.975 lei | 245.402 lei | -160.045 lei |
| 2023 | 295.850 lei | -52.756 lei | 6 | 58.137 lei | 233.227 lei | -163.127 lei |
| 2022 | 270.422 lei | -101.277 lei | 8 | 34.007 lei | 156.340 lei | -110.370 lei |
| 2021 | 203.310 lei | 3.237 lei | 6 | 47.479 lei | 56.573 lei | -9.094 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 334.010 lei
- Venituri totale
- 358.645 lei
- Cheltuieli totale
- 265.926 lei
- Profit brut
- 92.719 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.056 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.751 lei
- Active circulante
- 77.548 lei
- Stocuri
- 358 lei
- Creanțe
- 2.113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.077 lei
- Datorii
- 154.287 lei
- Capitaluri
- -73.988 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 244.180 lei
- Venituri totale
- 321.183 lei
- Cheltuieli totale
- 314.889 lei
- Profit brut
- 6.294 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.082 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.806 lei
- Active circulante
- 56.169 lei
- Stocuri
- 768 lei
- Creanțe
- 12.411 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.990 lei
- Datorii
- 245.402 lei
- Capitaluri
- -160.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.850 lei
- Venituri totale
- 309.187 lei
- Cheltuieli totale
- 358.851 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.664 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.756 lei
- Active imobilizate
- 16.456 lei
- Active circulante
- 41.681 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.413 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.268 lei
- Datorii
- 233.227 lei
- Capitaluri
- -163.127 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8553 · Școli de conducere (pilotaj) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului