BRODERIA VALERYN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bistrița, înmatriculată la 22 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BRODERIA VALERYN S.R.L.
- CUI
- 40835329
- Nr. înmatriculare
- J6/661/2019
- EUID
- ROONRC.J6/661/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- SPĂTARULUI, nr. 3, sc. A, ap. 10A, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 420017
Contact
- Telefon
- 0765 358 571
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BALAN VALERIA — administrator si reprezentant
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bistrița-Năsăud; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21.957 lei | 74 lei | 1 | 139.165 lei | 474 lei | 122.782 lei |
| 2023 | 39.175 lei | 953 lei | 3 | 183.347 lei | 60.638 lei | 122.709 lei |
| 2022 | 44.724 lei | 527 lei | 2 | 191.683 lei | 10.001 lei | 121.756 lei |
| 2020 | 116.214 lei | 76.040 lei | 2 | 193.701 lei | 13.165 lei | 76.594 lei |
| 2019 | 12.612 lei | 354 lei | 1 | 198.249 lei | 41.243 lei | 554 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 21.957 lei
- Venituri totale
- 43.815 lei
- Cheltuieli totale
- 43.727 lei
- Profit brut
- 88 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 49.289 lei
- Active circulante
- 89.876 lei
- Stocuri
- 29.904 lei
- Creanțe
- 15.460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.512 lei
- Datorii
- 474 lei
- Capitaluri
- 122.782 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 39.175 lei
- Venituri totale
- 130.884 lei
- Cheltuieli totale
- 129.716 lei
- Profit brut
- 1.168 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 953 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65.188 lei
- Active circulante
- 118.159 lei
- Stocuri
- 29.960 lei
- Creanțe
- 79.668 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.531 lei
- Datorii
- 60.638 lei
- Capitaluri
- 122.709 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.724 lei
- Venituri totale
- 77.912 lei
- Cheltuieli totale
- 77.053 lei
- Profit brut
- 859 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 527 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 81.089 lei
- Active circulante
- 110.594 lei
- Stocuri
- 31.255 lei
- Creanțe
- 62.363 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.976 lei
- Datorii
- 10.001 lei
- Capitaluri
- 121.756 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 116.214 lei
- Venituri totale
- 200.674 lei
- Cheltuieli totale
- 123.304 lei
- Profit brut
- 77.370 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.040 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128.466 lei
- Active circulante
- 65.235 lei
- Stocuri
- 7.476 lei
- Creanțe
- 19.251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.508 lei
- Datorii
- 13.165 lei
- Capitaluri
- 76.594 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.612 lei
- Venituri totale
- 33.881 lei
- Cheltuieli totale
- 33.400 lei
- Profit brut
- 481 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 354 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 134.090 lei
- Active circulante
- 64.159 lei
- Stocuri
- 10.387 lei
- Creanțe
- 51.179 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.593 lei
- Datorii
- 41.243 lei
- Capitaluri
- 554 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)
- 1393 · Fabricarea de covoare și mochete (CAEN Rev.2)
- 1394 · Fabricarea de odgoane, frânghii, sfori și plase (CAEN Rev.2)
- 1399 · Fabricarea altor articole textile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1412 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului