BRILIANT ZAVE CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Topraisar, Comuna Topraisar, înmatriculată la 11 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BRILIANT ZAVE CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 45032886
- Nr. înmatriculare
- J2021003352136
- EUID
- ROONRC.J2021003352136
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- STEJARULUI, nr. 21, Sat Topraisar, Comuna Topraisar, Constanța
- Localitate
- Sat Topraisar, Comuna Topraisar, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZAVELCĂ ANDREI LUCIAN — administrator
- ZAVELCA LUMINIȚA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 18 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4764, județul Constanța, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 17.030 din 26.023 în tot județul, și locul 19.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 65%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121.355 lei | 14.031 lei | 0 | 77.811 lei | 180.604 lei | -102.793 lei |
| 2024 | 73.742 lei | -44.145 lei | 1 | 42.291 lei | 159.114 lei | -116.823 lei |
| 2023 | 57.827 lei | -45.594 lei | 1 | 21.567 lei | 94.245 lei | -72.678 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.355 lei
- Venituri totale
- 122.644 lei
- Cheltuieli totale
- 108.613 lei
- Profit brut
- 14.031 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.031 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 77.811 lei
- Stocuri
- 59.494 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.317 lei
- Datorii
- 180.604 lei
- Capitaluri
- -102.793 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.742 lei
- Venituri totale
- 74.087 lei
- Cheltuieli totale
- 117.915 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.828 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.145 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.291 lei
- Stocuri
- 25.014 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.277 lei
- Datorii
- 159.114 lei
- Capitaluri
- -116.823 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.827 lei
- Venituri totale
- 57.827 lei
- Cheltuieli totale
- 102.843 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.016 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.594 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.567 lei
- Stocuri
- 5.656 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.911 lei
- Datorii
- 94.245 lei
- Capitaluri
- -72.678 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului