BREBRAN NICELS TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Brebu, Comuna Runcu, înmatriculată la 20 septembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- BREBRAN NICELS TRANS S.R.L.
- CUI
- 38243589
- Nr. înmatriculare
- J15/1325/2017
- EUID
- ROONRC.J15/1325/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 septembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- Șerbești, nr. 33A, Sat Brebu, Comuna Runcu, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Brebu, Comuna Runcu, Dâmbovița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.09.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BREBEANU ELVIS ADRIAN — administrator
- RANETE NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 lei | — | 62.923 lei | 30.753 lei | 32.170 lei |
| 2018 | 68.361 lei | 17.792 lei | 1 | 62.924 lei | 30.754 lei | 32.170 lei |
| 2017 | 19.545 lei | 14.178 lei | 1 | 19.753 lei | 5.375 lei | 14.378 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.923 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.843 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.080 lei
- Datorii
- 30.753 lei
- Capitaluri
- 32.170 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.361 lei
- Venituri totale
- 68.628 lei
- Cheltuieli totale
- 50.149 lei
- Profit brut
- 18.479 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.792 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.924 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.844 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.080 lei
- Datorii
- 30.754 lei
- Capitaluri
- 32.170 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.545 lei
- Venituri totale
- 19.553 lei
- Cheltuieli totale
- 5.179 lei
- Profit brut
- 14.374 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.178 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.753 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.745 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8 lei
- Datorii
- 5.375 lei
- Capitaluri
- 14.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului