BRAȚ DE FIER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 28 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BRAȚ DE FIER S.R.L.
- CUI
- 40712482
- Nr. înmatriculare
- J2019001025228
- EUID
- ROONRC.J2019001025228
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- Nicolina, nr. 139M, parter, camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700221
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONSTANTINESCU DUMITRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 419 din 810 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Iași, peste 48% dintre firmele clasei. Locul 12.297 din 25.162 în tot județul, și locul 2.983 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 77%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 246.585 lei | 16.003 lei | 5 | 79.528 lei | 22.742 lei | 56.786 lei |
| 2024 | 139.457 lei | 9.820 lei | 3 | 64.043 lei | 22.668 lei | 41.375 lei |
| 2023 | 299.082 lei | -24.961 lei | 6 | 443.569 lei | 412.014 lei | 31.555 lei |
| 2022 | 258.823 lei | 37.118 lei | 6 | 322.325 lei | 265.809 lei | 56.516 lei |
| 2021 | 271.750 lei | 18.198 lei | 7 | 263.567 lei | 244.169 lei | 19.398 lei |
| 2020 | 280.705 lei | 102.885 lei | 5 | 136.136 lei | 32.037 lei | 104.099 lei |
| 2019 | 290.375 lei | 170.214 lei | 3 | 228.081 lei | 56.867 lei | 171.214 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 246.585 lei
- Venituri totale
- 255.996 lei
- Cheltuieli totale
- 239.310 lei
- Profit brut
- 16.686 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.003 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 79.528 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 47.074 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.454 lei
- Datorii
- 22.742 lei
- Capitaluri
- 56.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.457 lei
- Venituri totale
- 140.044 lei
- Cheltuieli totale
- 130.224 lei
- Profit brut
- 9.820 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.820 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 64.043 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 46.195 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.848 lei
- Datorii
- 22.668 lei
- Capitaluri
- 41.375 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.082 lei
- Venituri totale
- 299.082 lei
- Cheltuieli totale
- 324.043 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.961 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.961 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 443.569 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 432.053 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.516 lei
- Datorii
- 412.014 lei
- Capitaluri
- 31.555 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.823 lei
- Venituri totale
- 258.823 lei
- Cheltuieli totale
- 219.505 lei
- Profit brut
- 39.318 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.118 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 322.325 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 321.233 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.092 lei
- Datorii
- 265.809 lei
- Capitaluri
- 56.516 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 271.750 lei
- Venituri totale
- 271.750 lei
- Cheltuieli totale
- 250.888 lei
- Profit brut
- 20.862 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.198 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 263.567 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 262.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 637 lei
- Datorii
- 244.169 lei
- Capitaluri
- 19.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 280.705 lei
- Venituri totale
- 317.200 lei
- Cheltuieli totale
- 211.508 lei
- Profit brut
- 105.692 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.885 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 136.136 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 70.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 65.206 lei
- Datorii
- 32.037 lei
- Capitaluri
- 104.099 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.375 lei
- Venituri totale
- 290.375 lei
- Cheltuieli totale
- 117.258 lei
- Profit brut
- 173.117 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170.214 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 212 lei
- Active circulante
- 227.869 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 151.839 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.030 lei
- Datorii
- 56.867 lei
- Capitaluri
- 171.214 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului