BRABOX SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 18 septembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- BRABOX SRL
- CUI
- 30676560
- Nr. înmatriculare
- J35/2265/2012
- EUID
- ROONRC.J35/2265/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 septembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- MAREȘAL ALEXANDRU AVERESCU, nr. 98, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300762
Contact
- Telefon
- 0745 887 895
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 5 iul)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.09.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHELBU MARIUS-COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 25.538 lei | 24.165 lei | — | 67.293 lei | 8.508 lei | 58.785 lei |
| 2018 | 81.537 lei | 16.712 lei | 2 | 23.852 lei | 6.941 lei | 16.911 lei |
| 2017 | 108.996 lei | 33.195 lei | 2 | 7.329 lei | 7.130 lei | 199 lei |
| 2016 | 85.345 lei | 30.118 lei | 1 | 7.851 lei | 40.847 lei | -32.996 lei |
| 2015 | 43.552 lei | -54.165 lei | 1 | 2.933 lei | 66.047 lei | -63.114 lei |
| 2014 | 53.514 lei | 990 lei | 2 | 3.102 lei | 12.051 lei | -8.949 lei |
| 2013 | 84.473 lei | 2.469 lei | 2 | 2.496 lei | 12.435 lei | -9.939 lei |
| 2012 | 9.483 lei | -12.608 lei | 1 | 4.419 lei | 16.827 lei | -12.408 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.538 lei
- Venituri totale
- 25.538 lei
- Cheltuieli totale
- 622 lei
- Profit brut
- 24.916 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.165 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67.293 lei
- Stocuri
- 26.921 lei
- Creanțe
- 2.277 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.095 lei
- Datorii
- 8.508 lei
- Capitaluri
- 58.785 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.537 lei
- Venituri totale
- 81.537 lei
- Cheltuieli totale
- 64.009 lei
- Profit brut
- 17.528 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.712 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65 lei
- Active circulante
- 23.787 lei
- Stocuri
- 10.126 lei
- Creanțe
- 1.218 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.443 lei
- Datorii
- 6.941 lei
- Capitaluri
- 16.911 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.996 lei
- Venituri totale
- 108.996 lei
- Cheltuieli totale
- 74.711 lei
- Profit brut
- 34.285 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.195 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.329 lei
- Stocuri
- 6.988 lei
- Creanțe
- 24 lei
- Casa și conturi la bănci
- 317 lei
- Datorii
- 7.130 lei
- Capitaluri
- 199 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înmatriculare la registrul comerțului