BOUTIQUE J.P. S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, înmatriculată la 3 septembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BOUTIQUE J.P. S.R.L.
- CUI
- 41592970
- Nr. înmatriculare
- J22/2851/2019
- EUID
- ROONRC.J22/2851/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- LĂCRĂMIOAREI, nr. 102, et. 2, ap. 9, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
- Localitate
- Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
- Cod poștal
- 707410
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPESCU LUCIAN-COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 92 din 334 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Iași, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 13.838 din 25.162 în tot județul, și locul 5.765 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 192.691 lei | -24.840 lei | 2 | 151.325 lei | 112.701 lei | 25.998 lei |
| 2024 | 280.073 lei | 54.940 lei | 2 | 179.673 lei | 128.836 lei | 50.837 lei |
| 2023 | 330.428 lei | -31.704 lei | 4 | 158.174 lei | 161.355 lei | -3.181 lei |
| 2022 | 329.424 lei | 15.541 lei | 4 | 162.196 lei | 133.673 lei | 28.523 lei |
| 2021 | 325.248 lei | 115.776 lei | 4 | 141.369 lei | 64.388 lei | 76.981 lei |
| 2020 | 185.238 lei | 15.452 lei | 4 | 44.443 lei | 83.238 lei | -38.795 lei |
| 2019 | 4.418 lei | -54.447 lei | 2 | 22.503 lei | 76.750 lei | -54.247 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 192.691 lei
- Venituri totale
- 193.207 lei
- Cheltuieli totale
- 216.394 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.187 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.840 lei
- Active imobilizate
- 145.632 lei
- Active circulante
- 5.693 lei
- Stocuri
- 647 lei
- Creanțe
- 607 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.439 lei
- Datorii
- 112.701 lei
- Capitaluri
- 25.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 280.073 lei
- Venituri totale
- 379.084 lei
- Cheltuieli totale
- 315.746 lei
- Profit brut
- 63.338 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.940 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 166.148 lei
- Active circulante
- 13.525 lei
- Stocuri
- 1.895 lei
- Creanțe
- 2.232 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.398 lei
- Datorii
- 128.836 lei
- Capitaluri
- 50.837 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 330.428 lei
- Venituri totale
- 330.432 lei
- Cheltuieli totale
- 358.822 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.390 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.704 lei
- Active imobilizate
- 108.884 lei
- Active circulante
- 49.290 lei
- Stocuri
- 22.335 lei
- Creanțe
- 16.795 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.160 lei
- Datorii
- 161.355 lei
- Capitaluri
- -3.181 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 329.424 lei
- Venituri totale
- 329.424 lei
- Cheltuieli totale
- 311.058 lei
- Profit brut
- 18.366 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.541 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.850 lei
- Active circulante
- 45.346 lei
- Stocuri
- 23.339 lei
- Creanțe
- 17.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.287 lei
- Datorii
- 133.673 lei
- Capitaluri
- 28.523 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 325.248 lei
- Venituri totale
- 325.248 lei
- Cheltuieli totale
- 206.500 lei
- Profit brut
- 118.748 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.776 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.541 lei
- Active circulante
- 137.828 lei
- Stocuri
- 17.711 lei
- Creanțe
- 40.341 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.776 lei
- Datorii
- 64.388 lei
- Capitaluri
- 76.981 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 185.238 lei
- Venituri totale
- 191.741 lei
- Cheltuieli totale
- 175.184 lei
- Profit brut
- 16.557 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.452 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.811 lei
- Active circulante
- 35.632 lei
- Stocuri
- 8.953 lei
- Creanțe
- 10 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.669 lei
- Datorii
- 83.238 lei
- Capitaluri
- -38.795 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.418 lei
- Venituri totale
- 4.418 lei
- Cheltuieli totale
- 58.822 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 54.404 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 54.447 lei
- Active imobilizate
- 13.408 lei
- Active circulante
- 9.095 lei
- Stocuri
- 4.635 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.460 lei
- Datorii
- 76.750 lei
- Capitaluri
- -54.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului