BOUTIQUE DECOR & EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 3 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BOUTIQUE DECOR & EVENTS S.R.L.
- CUI
- 39275880
- Nr. înmatriculare
- J40/5992/2018
- EUID
- ROONRC.J40/5992/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- MĂRGELELOR, nr. 112-122, bl. N32, sc. 6, et. 2, ap. 83, CAMERA 1, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NUŢĂ CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 306 din 321 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9002, municipiul București, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 121.707 din 132.982 în tot județul, și locul 97.362 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 50%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.150 lei | -12.199 lei | 0 | 1.574 lei | 5.377 lei | -3.803 lei |
| 2024 | 16.200 lei | -8.179 lei | 0 | 8.395 lei | 0 lei | 8.395 lei |
| 2023 | 13.900 lei | -240 lei | 0 | 16.687 lei | 113 lei | 16.574 lei |
| 2021 | 3.750 lei | 3.434 lei | 0 | 10.485 lei | 113 lei | 10.372 lei |
| 2020 | 700 lei | 644 lei | 0 | 6.959 lei | 21 lei | 6.938 lei |
| 2019 | 6.400 lei | 6.094 lei | 0 | 6.294 lei | 0 lei | 6.294 lei |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.150 lei
- Venituri totale
- 8.150 lei
- Cheltuieli totale
- 20.349 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.199 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.199 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.574 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 574 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.000 lei
- Datorii
- 5.377 lei
- Capitaluri
- -3.803 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 16.200 lei
- Venituri totale
- 16.200 lei
- Cheltuieli totale
- 24.379 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.179 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.179 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 8.395 lei
- Stocuri
- 596 lei
- Creanțe
- 574 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.225 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 8.395 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.900 lei
- Venituri totale
- 13.900 lei
- Cheltuieli totale
- 13.500 lei
- Profit brut
- 400 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 240 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 16.687 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.687 lei
- Datorii
- 113 lei
- Capitaluri
- 16.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.750 lei
- Venituri totale
- 3.750 lei
- Cheltuieli totale
- 203 lei
- Profit brut
- 3.547 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.434 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 10.485 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.385 lei
- Datorii
- 113 lei
- Capitaluri
- 10.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 700 lei
- Venituri totale
- 700 lei
- Cheltuieli totale
- 35 lei
- Profit brut
- 665 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 644 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 6.959 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 4.850 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.109 lei
- Datorii
- 21 lei
- Capitaluri
- 6.938 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.400 lei
- Venituri totale
- 6.400 lei
- Cheltuieli totale
- 114 lei
- Profit brut
- 6.286 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.094 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 6.294 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 4.850 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.444 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 6.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1399 · Fabricarea altor articole textile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului