BOOM PARTY CLUB SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 12 iunie 2009.
Identitate
- Denumire legală
- BOOM PARTY CLUB SRL
- CUI
- 25664845
- Nr. înmatriculare
- J2009001261128
- EUID
- ROONRC.J2009001261128
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iunie 2009
Sediu social
- Adresă
- Str. ARTELOR, nr. 14, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 0400439
Contact
- Telefon
- 0721 276 547
- Fax
- 0264 544 213
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 noiembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.06.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MANGIUREA RADU VALERIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 88 din 289 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Cluj, peste 70% dintre firmele clasei. Locul 19.506 din 42.640 în tot județul, și locul 8.446 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 250.932 lei | 60.055 lei | 2 | 231.286 lei | 171.349 lei | 59.937 lei |
| 2024 | 210.831 lei | 68.290 lei | 2 | 343.494 lei | 275.322 lei | 68.172 lei |
| 2023 | 240.641 lei | 95.870 lei | 1 | 151.597 lei | 55.845 lei | 95.752 lei |
| 2022 | 240.212 lei | 117.118 lei | 1 | 117.641 lei | 641 lei | 117.000 lei |
| 2021 | — | -358 lei | — | 21.308 lei | 330 lei | 20.978 lei |
| 2020 | 8.114 lei | -3.661 lei | 0 | 27.592 lei | 255 lei | 27.337 lei |
| 2019 | 211.403 lei | 22.772 lei | 1 | 69.653 lei | 6.104 lei | 63.747 lei |
| 2018 | 212.013 lei | 19.130 lei | 2 | 71.566 lei | 6.028 lei | 66.238 lei |
| 2017 | 198.973 lei | 22.670 lei | 10 | 52.235 lei | 5.127 lei | 47.108 lei |
| 2016 | 219.569 lei | 18.675 lei | 11 | 41.218 lei | 6.863 lei | 34.355 lei |
| 2015 | 178.456 lei | 5.523 lei | 1 | 46.746 lei | 4.876 lei | 41.995 lei |
| 2014 | 143.152 lei | 32.022 lei | 2 | 40.024 lei | 3.551 lei | 39.273 lei |
| 2013 | 131.731 lei | 14.380 lei | 3 | 28.954 lei | 10.316 lei | 21.438 lei |
| 2012 | 113.384 lei | -12.436 lei | 2 | 32.518 lei | 26.895 lei | 8.423 lei |
| 2011 | 114.400 lei | 19.775 lei | 2 | 35.479 lei | 13.232 lei | 22.247 lei |
| 2010 | 88.582 lei | 1.965 lei | 7 | 18.661 lei | 16.189 lei | 2.472 lei |
| 2009 | 37.270 lei | 307 lei | 8 | 18.670 lei | 18.163 lei | 507 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250.932 lei
- Venituri totale
- 250.932 lei
- Cheltuieli totale
- 179.709 lei
- Profit brut
- 71.223 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.055 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 134 lei
- Active circulante
- 231.152 lei
- Stocuri
- 80.092 lei
- Creanțe
- 145.286 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.774 lei
- Datorii
- 171.349 lei
- Capitaluri
- 59.937 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 210.831 lei
- Venituri totale
- 211.407 lei
- Cheltuieli totale
- 136.645 lei
- Profit brut
- 74.762 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.290 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.151 lei
- Active circulante
- 313.343 lei
- Stocuri
- 133.634 lei
- Creanțe
- 108.888 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.821 lei
- Datorii
- 275.322 lei
- Capitaluri
- 68.172 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 240.641 lei
- Venituri totale
- 241.536 lei
- Cheltuieli totale
- 143.299 lei
- Profit brut
- 98.237 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.870 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.144 lei
- Active circulante
- 121.453 lei
- Stocuri
- 444 lei
- Creanțe
- 98.378 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.631 lei
- Datorii
- 55.845 lei
- Capitaluri
- 95.752 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.