BONTERRA NOVAVIN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Tecuci, înmatriculată la 28 decembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BONTERRA NOVAVIN S.R.L.
- CUI
- 40364264
- Nr. înmatriculare
- J17/1970/2018
- EUID
- ROONRC.J17/1970/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 decembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- AGRICOLĂ CARDAȘ, nr. 12A, CAMERA 3, Municipiul Tecuci, Galați
- Localitate
- Municipiul Tecuci, Galați
- Cod poștal
- 805300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 5 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ÖZTÜRK ADIL BORA — administrator
- STAN ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0121, județul Galați. Locul 12.020 din 13.829 în tot județul, și locul 2.407 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 41%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.206 lei | 922 lei | 3 | 2.621.875 lei | 347.350 lei | 486.421 lei |
| 2024 | 32.378 lei | 112 lei | 2 | 2.917.486 lei | 481.328 lei | 485.499 lei |
| 2023 | 363.854 lei | 3.877 lei | 2 | 2.067.532 lei | 466.826 lei | 492.118 lei |
| 2022 | 129.263 lei | 2.089 lei | 2 | 2.094.574 lei | 202.745 lei | 488.241 lei |
| 2021 | 343.043 lei | 99.006 lei | 2 | 529.055 lei | 42.903 lei | 486.152 lei |
| 2020 | 707.839 lei | 480.753 lei | 2 | 505.217 lei | 24.235 lei | 480.993 lei |
| 2019 | 111.471 lei | 90.274 lei | 2 | 587.721 lei | 515.885 lei | 90.553 lei |
| 2018 | 250 lei | 79 lei | — | 287 lei | 8 lei | 279 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.206 lei
- Venituri totale
- 688.514 lei
- Cheltuieli totale
- 687.326 lei
- Profit brut
- 1.188 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 922 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.399.076 lei
- Active circulante
- 222.799 lei
- Stocuri
- 18.859 lei
- Creanțe
- 141.691 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.249 lei
- Datorii
- 347.350 lei
- Capitaluri
- 486.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.378 lei
- Venituri totale
- 1.306.723 lei
- Cheltuieli totale
- 1.306.591 lei
- Profit brut
- 132 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 112 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.692.871 lei
- Active circulante
- 224.615 lei
- Stocuri
- 19.749 lei
- Creanțe
- 143.288 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.578 lei
- Datorii
- 481.328 lei
- Capitaluri
- 485.499 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 363.854 lei
- Venituri totale
- 363.627 lei
- Cheltuieli totale
- 359.052 lei
- Profit brut
- 4.575 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.877 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.784.942 lei
- Active circulante
- 282.590 lei
- Stocuri
- 21.766 lei
- Creanțe
- 182.119 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.705 lei
- Datorii
- 466.826 lei
- Capitaluri
- 492.118 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.263 lei
- Venituri totale
- 1.889.325 lei
- Cheltuieli totale
- 1.885.427 lei
- Profit brut
- 3.898 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.089 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.813.253 lei
- Active circulante
- 281.321 lei
- Stocuri
- 19.795 lei
- Creanțe
- 153.917 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.609 lei
- Datorii
- 202.745 lei
- Capitaluri
- 488.241 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 343.043 lei
- Venituri totale
- 371.894 lei
- Cheltuieli totale
- 271.065 lei
- Profit brut
- 100.829 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 99.006 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 272.774 lei
- Active circulante
- 256.281 lei
- Stocuri
- 113.616 lei
- Creanțe
- 18.998 lei
- Casa și conturi la bănci
- 123.667 lei
- Datorii
- 42.903 lei
- Capitaluri
- 486.152 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 707.839 lei
- Venituri totale
- 707.839 lei
- Cheltuieli totale
- 221.937 lei
- Profit brut
- 485.902 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 480.753 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 246.527 lei
- Active circulante
- 258.690 lei
- Stocuri
- 13.175 lei
- Creanțe
- 160.347 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.168 lei
- Datorii
- 24.235 lei
- Capitaluri
- 480.993 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.471 lei
- Venituri totale
- 387.496 lei
- Cheltuieli totale
- 296.590 lei
- Profit brut
- 90.906 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.274 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 271.843 lei
- Active circulante
- 315.878 lei
- Stocuri
- 13.175 lei
- Creanțe
- 288.452 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.251 lei
- Datorii
- 515.885 lei
- Capitaluri
- 90.553 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250 lei
- Venituri totale
- 250 lei
- Cheltuieli totale
- 163 lei
- Profit brut
- 87 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 287 lei
- Datorii
- 8 lei
- Capitaluri
- 279 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0121 · Cultivarea strugurilor (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului