BONTERRA AGRO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Salonta, înmatriculată la 9 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BONTERRA AGRO S.R.L.
- CUI
- 42598075
- Nr. înmatriculare
- J5/878/2020
- EUID
- ROONRC.J5/878/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- BARTÓK BÉLA, nr. 36, Municipiul Salonta, Bihor
- Localitate
- Municipiul Salonta, Bihor
- Cod poștal
- 415500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.06.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BONCHIȘ FLORIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bihor.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -6.394 lei | — | 36.607 lei | 100 lei | 36.507 lei |
| 2024 | 55.000 lei | 39.437 lei | — | 47.939 lei | 5.038 lei | 42.901 lei |
| 2023 | — | -8.105 lei | — | 6.679 lei | 3.215 lei | 3.464 lei |
| 2022 | — | -33.763 lei | — | 11.570 lei | 0 lei | 11.570 lei |
| 2021 | 26.796 lei | 17.888 lei | — | 76.333 lei | 0 lei | 76.333 lei |
| 2020 | 87.750 lei | 82.245 lei | — | 85.385 lei | 2.940 lei | 82.445 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.394 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.394 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.394 lei
- Active imobilizate
- 1.308 lei
- Active circulante
- 35.299 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.299 lei
- Datorii
- 100 lei
- Capitaluri
- 36.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.000 lei
- Venituri totale
- 55.000 lei
- Cheltuieli totale
- 8.397 lei
- Profit brut
- 46.603 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.437 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.516 lei
- Active circulante
- 45.423 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.423 lei
- Datorii
- 5.038 lei
- Capitaluri
- 42.901 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8.105 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.105 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.105 lei
- Active imobilizate
- 3.723 lei
- Active circulante
- 2.956 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.956 lei
- Datorii
- 3.215 lei
- Capitaluri
- 3.464 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 33.763 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.763 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.763 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.570 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.570 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 11.570 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.796 lei
- Venituri totale
- 26.796 lei
- Cheltuieli totale
- 8.104 lei
- Profit brut
- 18.692 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.888 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 76.333 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 76.333 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 76.333 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.750 lei
- Venituri totale
- 87.750 lei
- Cheltuieli totale
- 2.901 lei
- Profit brut
- 84.849 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 85.385 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 85.385 lei
- Datorii
- 2.940 lei
- Capitaluri
- 82.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului