BOMPREU ALIMENT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cuzdrioara, Comuna Cuzdrioara, înmatriculată la 6 septembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- BOMPREU ALIMENT SRL
- CUI
- 30632742
- Nr. înmatriculare
- J12/2399/2012
- EUID
- ROONRC.J12/2399/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 septembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- SIMION BĂRNUȚIU, nr. 43, Sat Cuzdrioara, Comuna Cuzdrioara, Cluj
- Localitate
- Sat Cuzdrioara, Comuna Cuzdrioara, Cluj
- Cod poștal
- 407260
Contact
- Telefon
- 0745 518 663
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 13 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.09.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CENTEA ALEXANDRINA-MARINELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 104 din 744 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Cluj, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 3.640 din 42.438 în tot județul, și locul 3.215 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.875.084 lei | 7.712 lei | 7 | 730.182 lei | 775.124 lei | -43.623 lei |
| 2024 | 2.955.822 lei | 64.430 lei | 7 | 664.490 lei | 717.247 lei | -51.335 lei |
| 2023 | 2.686.865 lei | 38.646 lei | 8 | 588.355 lei | 704.892 lei | -115.772 lei |
| 2022 | 1.983.081 lei | 50.701 lei | 6 | 395.045 lei | 799.532 lei | -404.418 lei |
| 2021 | 1.739.792 lei | 10.457 lei | 6 | 508.850 lei | 963.981 lei | -454.565 lei |
| 2020 | 1.568.994 lei | -51.565 lei | 6 | 467.330 lei | 994.394 lei | -527.064 lei |
| 2019 | 1.959.607 lei | -43.114 lei | 9 | 422.558 lei | 898.057 lei | -475.499 lei |
| 2018 | 1.781.804 lei | -236.288 lei | 9 | 375.530 lei | 807.915 lei | -432.385 lei |
| 2017 | 1.140.873 lei | -58.515 lei | 9 | 363.963 lei | 560.060 lei | -196.097 lei |
| 2016 | 1.115.584 lei | -159.499 lei | 9 | 294.859 lei | 432.441 lei | -137.582 lei |
| 2015 | 903.003 lei | -36.337 lei | 9 | 448.445 lei | 426.529 lei | 21.916 lei |
| 2014 | 544.022 lei | 13.446 lei | 4 | 188.885 lei | 130.632 lei | 58.253 lei |
| 2013 | 332.048 lei | 7.213 lei | 3 | 230.863 lei | 235.856 lei | -4.993 lei |
| 2012 | 70.262 lei | -12.406 lei | 3 | 58.652 lei | 70.858 lei | -12.206 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.875.084 lei
- Venituri totale
- 2.904.882 lei
- Cheltuieli totale
- 2.895.660 lei
- Profit brut
- 9.222 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.712 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 283.474 lei
- Active circulante
- 446.708 lei
- Stocuri
- 436.579 lei
- Creanțe
- 9.362 lei
- Casa și conturi la bănci
- 767 lei
- Datorii
- 775.124 lei
- Capitaluri
- -43.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 300.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.955.822 lei
- Venituri totale
- 2.976.308 lei
- Cheltuieli totale
- 2.899.411 lei
- Profit brut
- 76.897 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.430 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 301.393 lei
- Active circulante
- 363.097 lei
- Stocuri
- 345.438 lei
- Creanțe
- 3.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.574 lei
- Datorii
- 717.247 lei
- Capitaluri
- -51.335 lei
- Capital subscris vărsat
- 300.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.686.865 lei
- Venituri totale
- 2.691.012 lei
- Cheltuieli totale
- 2.644.806 lei
- Profit brut
- 46.206 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.646 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 315.199 lei
- Active circulante
- 273.156 lei
- Stocuri
- 238.000 lei
- Creanțe
- 7.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.766 lei
- Datorii
- 704.892 lei
- Capitaluri
- -115.772 lei
- Capital subscris vărsat
- 300.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.2)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.