BOMART COMPANY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ghionea, Comuna Ulmi, înmatriculată la 16 martie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BOMART COMPANY S.R.L.
- CUI
- 42416602
- Nr. înmatriculare
- J52/258/2020
- EUID
- ROONRC.J52/258/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 martie 2020
Sediu social
- Adresă
- Libertății, nr. 46, CAMERA 1, Sat Ghionea, Comuna Ulmi, Giurgiu
- Localitate
- Sat Ghionea, Comuna Ulmi, Giurgiu
- Cod poștal
- 87233
Contact
- Telefon
- 0721 472 790
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.03.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOJOG BOGDAN-CONSTANTIN — administrator
- BOJOG NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 478 din 515 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Giurgiu, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 5.699 din 6.482 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 230%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.085 lei | 2.825 lei | — | 3.283 lei | 69.920 lei | -95.137 lei |
| 2024 | 6.996 lei | -10.643 lei | 1 | 9.615 lei | 65.346 lei | -97.800 lei |
| 2023 | 78.239 lei | -25.640 lei | 2 | 16.375 lei | 56.698 lei | -102.486 lei |
| 2022 | 31.508 lei | -30.152 lei | 1 | 17.059 lei | 93.905 lei | -76.846 lei |
| 2021 | 58.413 lei | -24.891 lei | 1 | 35.997 lei | 82.692 lei | -46.695 lei |
| 2020 | 17.087 lei | -22.004 lei | 1 | 27.747 lei | 49.551 lei | -21.804 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.085 lei
- Venituri totale
- 23.171 lei
- Cheltuieli totale
- 19.739 lei
- Profit brut
- 3.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.825 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.283 lei
- Stocuri
- 2.515 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 768 lei
- Datorii
- 69.920 lei
- Capitaluri
- -95.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.996 lei
- Venituri totale
- 8.684 lei
- Cheltuieli totale
- 19.327 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.643 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.643 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.615 lei
- Stocuri
- 3.550 lei
- Creanțe
- 162 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.903 lei
- Datorii
- 65.346 lei
- Capitaluri
- -97.800 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.239 lei
- Venituri totale
- 81.537 lei
- Cheltuieli totale
- 107.177 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.640 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.640 lei
- Active imobilizate
- 48 lei
- Active circulante
- 16.327 lei
- Stocuri
- 3.713 lei
- Creanțe
- 3.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.878 lei
- Datorii
- 56.698 lei
- Capitaluri
- -102.486 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului