BOLD & FAST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 6 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- BOLD & FAST S.R.L.
- CUI
- 48445550
- Nr. înmatriculare
- J40/12500/2023
- EUID
- ROONRC.J40/12500/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- ROTAȘULUI, nr. 14, bl. B4, sc. 1, et. 4, ap. 4141, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 12168
Contact
- Telefon
- 0751 700 500
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 octombrie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 13 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ROLLAND STOCKMANN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 24 din 51 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4540, municipiul București, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 67.254 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 158%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252.374 lei | 2.161 lei | — | 339.680 lei | 327.129 lei | 13.262 lei |
| 2024 | 97.636 lei | 11.515 lei | — | 110.472 lei | 100.457 lei | 11.101 lei |
| 2023 | 7.146 lei | -614 lei | — | 29.616 lei | 30.229 lei | -414 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.374 lei
- Venituri totale
- 257.224 lei
- Cheltuieli totale
- 254.723 lei
- Profit brut
- 2.501 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.161 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 339.680 lei
- Stocuri
- 293.038 lei
- Creanțe
- 45.680 lei
- Casa și conturi la bănci
- 962 lei
- Datorii
- 327.129 lei
- Capitaluri
- 13.262 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.636 lei
- Venituri totale
- 98.166 lei
- Cheltuieli totale
- 84.942 lei
- Profit brut
- 13.224 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.515 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 110.472 lei
- Stocuri
- 102.425 lei
- Creanțe
- 5.704 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.343 lei
- Datorii
- 100.457 lei
- Capitaluri
- 11.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.146 lei
- Venituri totale
- 7.175 lei
- Cheltuieli totale
- 7.789 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 614 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 614 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.616 lei
- Stocuri
- 7.244 lei
- Creanțe
- 2.944 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.428 lei
- Datorii
- 30.229 lei
- Capitaluri
- -414 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1820 · Reproducerea înregistrărilor (CAEN Rev.2)
- 3091 · Fabricarea de motociclete (CAEN Rev.2)
- 3317 · Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6512 · Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață) (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7740 · Leasing cu bunuri intangibile (exclusiv financiare) (CAEN Rev.2)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.2)
- 7912 · Activități ale tur-operatorilor (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8553 · Școli de conducere (pilotaj) (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9523 · Repararea încălțămintei și a articolelor din piele (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului