BOGDAN & CRINA IMPEX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Rotopănești, Comuna Horodniceni, înmatriculată la 16 octombrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- BOGDAN & CRINA IMPEX S.R.L.
- CUI
- 33699569
- Nr. înmatriculare
- J33/851/2014
- EUID
- ROONRC.J33/851/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 octombrie 2014
Sediu social
- Adresă
- Nicolae Istrati, nr. 55, Sat Rotopănești, Comuna Horodniceni, Suceava
- Localitate
- Sat Rotopănești, Comuna Horodniceni, Suceava
- Cod poștal
- 727314
Contact
- Telefon
- 0747 560 255
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.10.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOCHIŢA BOGDAN-NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 198 din 252 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4690, județul Suceava, peste 22% dintre firmele clasei. Locul 12.790 din 16.743 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 22%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68.455 lei | 1.857 lei | — | 36.299 lei | 8.121 lei | 28.178 lei |
| 2024 | 56.243 lei | 1.228 lei | — | 26.321 lei | 0 lei | 26.321 lei |
| 2023 | 56.126 lei | 12.953 lei | — | 40.498 lei | 15.405 lei | 25.093 lei |
| 2022 | 99.862 lei | 3.146 lei | 1 | 25.756 lei | 13.616 lei | 12.140 lei |
| 2021 | 72.677 lei | 5.176 lei | 1 | 35.308 lei | 26.315 lei | 8.993 lei |
| 2020 | 53.469 lei | 741 lei | 1 | 27.536 lei | 23.719 lei | 3.817 lei |
| 2019 | 9.000 lei | 376 lei | 1 | 13.702 lei | 10.626 lei | 3.076 lei |
| 2018 | 24.090 lei | 59 lei | 1 | 13.571 lei | 10.871 lei | 2.700 lei |
| 2017 | — | -1.993 lei | 1 | 10.176 lei | 7.535 lei | 2.641 lei |
| 2015 | 78.230 lei | 63.252 lei | 1 | 73.296 lei | 9.884 lei | 63.412 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.455 lei
- Venituri totale
- 69.055 lei
- Cheltuieli totale
- 66.886 lei
- Profit brut
- 2.169 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.857 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.299 lei
- Stocuri
- 1.461 lei
- Creanțe
- 3.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.638 lei
- Datorii
- 8.121 lei
- Capitaluri
- 28.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.243 lei
- Venituri totale
- 56.243 lei
- Cheltuieli totale
- 54.822 lei
- Profit brut
- 1.421 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.228 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.321 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 59 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.262 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 26.321 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.126 lei
- Venituri totale
- 56.130 lei
- Cheltuieli totale
- 41.138 lei
- Profit brut
- 14.992 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.953 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.498 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.498 lei
- Datorii
- 15.405 lei
- Capitaluri
- 25.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 27 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Înmatriculare la registrul comerțului