BOGDAN CONSTRUCTII SI RENOVARI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 27 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BOGDAN CONSTRUCTII SI RENOVARI S.R.L.
- CUI
- 35768886
- Nr. înmatriculare
- J40/17036/2018
- EUID
- ROONRC.J40/17036/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- LITOGRAFIEI, nr. 16, CAMERA 2, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51422
Contact
- Telefon
- 0735 237 379
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 16 august 2025. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 20 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 26.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PETREA BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2018.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 156.724 lei | 56.891 lei | 6 | 804.334 lei | 71.813 lei | 732.521 lei |
| 2017 | 567.949 lei | 434.130 lei | 12 | 780.288 lei | 94.267 lei | 686.021 lei |
| 2016 | 356.583 lei | 251.691 lei | 7 | 262.068 lei | 10.177 lei | 251.891 lei |
Toți indicatorii
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 156.724 lei
- Venituri totale
- 156.720 lei
- Cheltuieli totale
- 99.215 lei
- Profit brut
- 57.505 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.891 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 804.334 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 793.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 71.813 lei
- Capitaluri
- 732.521 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 567.949 lei
- Venituri totale
- 567.949 lei
- Cheltuieli totale
- 128.140 lei
- Profit brut
- 439.809 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 434.130 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 780.288 lei
- Stocuri
- 4.581 lei
- Creanțe
- 763.797 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.910 lei
- Datorii
- 94.267 lei
- Capitaluri
- 686.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 356.583 lei
- Venituri totale
- 356.583 lei
- Cheltuieli totale
- 101.326 lei
- Profit brut
- 255.257 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 251.691 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 262.068 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 243.950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.118 lei
- Datorii
- 10.177 lei
- Capitaluri
- 251.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2021
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016