BOGDALI ALBO TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Capu Coastei, Comuna Malu cu Flori, înmatriculată la 20 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BOGDALI ALBO TRANS S.R.L.
- CUI
- 42050020
- Nr. înmatriculare
- J2019001905157
- EUID
- ROONRC.J2019001905157
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 94, Sat Capu Coastei, Comuna Malu cu Flori, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Capu Coastei, Comuna Malu cu Flori, Dâmbovița
Contact
- Telefon
- 0766 573 981
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 9 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 12 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VÎLCU BOGDAN — administrator
- VÎLCU BOGDAN-GEORGIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 224 din 1.056 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Dâmbovița, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 2.116 din 10.727 în tot județul, și locul 1.899 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 45%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.006.070 lei | 4.471 lei | 3 | 177.996 lei | 232.202 lei | -39.998 lei |
| 2024 | 692.527 lei | -44.754 lei | 2 | 171.927 lei | 228.609 lei | -44.470 lei |
| 2023 | 676.356 lei | 34.942 lei | 2 | 130.670 lei | 106.255 lei | 24.884 lei |
| 2022 | 297.857 lei | 2.961 lei | 1 | 83.058 lei | 93.293 lei | -10.058 lei |
| 2021 | 226.826 lei | -21.928 lei | 2 | 51.169 lei | 66.347 lei | -13.018 lei |
| 2020 | 128.051 lei | 33.905 lei | 1 | 41.215 lei | 8.533 lei | 33.210 lei |
| 2019 | — | -895 lei | — | 1.305 lei | 2.000 lei | -695 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.006.070 lei
- Venituri totale
- 1.023.966 lei
- Cheltuieli totale
- 993.116 lei
- Profit brut
- 30.850 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.471 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.208 lei
- Active circulante
- 115.788 lei
- Stocuri
- 450 lei
- Creanțe
- 76.635 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.703 lei
- Datorii
- 232.202 lei
- Capitaluri
- -39.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 692.527 lei
- Venituri totale
- 705.229 lei
- Cheltuieli totale
- 731.236 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.007 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.754 lei
- Active imobilizate
- 122.310 lei
- Active circulante
- 49.617 lei
- Stocuri
- 450 lei
- Creanțe
- 42.358 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.809 lei
- Datorii
- 228.609 lei
- Capitaluri
- -44.470 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 676.356 lei
- Venituri totale
- 693.641 lei
- Cheltuieli totale
- 651.857 lei
- Profit brut
- 41.784 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.942 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.083 lei
- Active circulante
- 111.587 lei
- Stocuri
- 450 lei
- Creanțe
- 34.245 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.892 lei
- Datorii
- 106.255 lei
- Capitaluri
- 24.884 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului