BOEMAEVENTSCASIAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 3 august 2012.
Identitate
- Denumire legală
- BOEMAEVENTSCASIAN S.R.L.
- CUI
- 30511244
- Nr. înmatriculare
- J2012001896351
- EUID
- ROONRC.J2012001896351
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 august 2012
Sediu social
- Adresă
- LACULUI, nr. 11, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
Contact
- Telefon
- 0729 265 116
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 9 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 19 dec)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 03.05.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ABOULTEF GHASSAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 181 din 227 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Timiș, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 27.035 din 31.251 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.880 lei | 12.655 lei | — | 20.449 lei | 3.617 lei | 16.832 lei |
| 2024 | 17.388 lei | 10.888 lei | — | 20.668 lei | 5.603 lei | 15.065 lei |
| 2023 | 10.100 lei | 8.095 lei | — | 9.342 lei | 5.165 lei | 4.177 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 382 lei | 4.300 lei | -3.918 lei |
| 2020 | — | -1.683 lei | 1 | 543 lei | 4.461 lei | -3.918 lei |
| 2019 | 3.750 lei | 3.637 lei | — | 314 lei | 2.549 lei | -2.235 lei |
| 2018 | 2.265 lei | 2.197 lei | — | 4.564 lei | 10.436 lei | -5.872 lei |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | — | 2.299 lei | 10.368 lei | -8.069 lei |
| 2016 | 2.069 lei | 2.007 lei | — | 2.299 lei | 10.368 lei | -8.069 lei |
| 2015 | 0 lei | 0 lei | — | 230 lei | 10.306 lei | -10.076 lei |
| 2012 | 0 lei | -1.280 lei | — | 920 lei | 2.000 lei | -1.080 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.880 lei
- Venituri totale
- 22.880 lei
- Cheltuieli totale
- 7.814 lei
- Profit brut
- 15.066 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.655 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.449 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.189 lei
- Datorii
- 3.617 lei
- Capitaluri
- 16.832 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.388 lei
- Venituri totale
- 17.388 lei
- Cheltuieli totale
- 4.426 lei
- Profit brut
- 12.962 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.888 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.668 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.668 lei
- Datorii
- 5.603 lei
- Capitaluri
- 15.065 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.100 lei
- Venituri totale
- 10.100 lei
- Cheltuieli totale
- 500 lei
- Profit brut
- 9.600 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.095 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.342 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.342 lei
- Datorii
- 5.165 lei
- Capitaluri
- 4.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înmatriculare la registrul comerțului