BODO DENTAL SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Miercurea Ciuc, înmatriculată la 2 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BODO DENTAL SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 42718961
- Nr. înmatriculare
- J2020000244198
- EUID
- ROONRC.J2020000244198
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- COPIILOR, nr. 2, sc. A, ap. 6, Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita
- Localitate
- Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita
- Cod poștal
- 530170
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BODÓ TIMEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 57 din 75 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Harghita, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 5.747 din 8.273 în tot județul, și locul 3.896 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 41%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118.877 lei | 5.885 lei | 1 | 95.172 lei | 4.544 lei | 90.628 lei |
| 2024 | 84.145 lei | 8.693 lei | 1 | 90.322 lei | 5.579 lei | 84.743 lei |
| 2023 | 57.810 lei | 28.019 lei | 1 | 77.774 lei | 1.723 lei | 76.051 lei |
| 2022 | 54.642 lei | 35.520 lei | 1 | 48.415 lei | 383 lei | 48.032 lei |
| 2021 | 29.012 lei | 1.259 lei | 1 | 14.536 lei | 2.024 lei | 12.512 lei |
| 2020 | 5.410 lei | 5.253 lei | — | 11.354 lei | 101 lei | 11.253 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.877 lei
- Venituri totale
- 118.890 lei
- Cheltuieli totale
- 110.825 lei
- Profit brut
- 8.065 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.885 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 58.642 lei
- Active circulante
- 36.530 lei
- Stocuri
- 11.338 lei
- Creanțe
- 1.105 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.087 lei
- Datorii
- 4.544 lei
- Capitaluri
- 90.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.145 lei
- Venituri totale
- 84.155 lei
- Cheltuieli totale
- 73.652 lei
- Profit brut
- 10.503 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.693 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.563 lei
- Active circulante
- 27.759 lei
- Stocuri
- 878 lei
- Creanțe
- 1.105 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.776 lei
- Datorii
- 5.579 lei
- Capitaluri
- 84.743 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.810 lei
- Venituri totale
- 57.833 lei
- Cheltuieli totale
- 25.403 lei
- Profit brut
- 32.430 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.019 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 63.593 lei
- Active circulante
- 14.181 lei
- Stocuri
- 1.004 lei
- Creanțe
- 7.937 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.240 lei
- Datorii
- 1.723 lei
- Capitaluri
- 76.051 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.642 lei
- Venituri totale
- 54.652 lei
- Cheltuieli totale
- 17.690 lei
- Profit brut
- 36.962 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.520 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.415 lei
- Stocuri
- 305 lei
- Creanțe
- 2.354 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.756 lei
- Datorii
- 383 lei
- Capitaluri
- 48.032 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.012 lei
- Venituri totale
- 29.012 lei
- Cheltuieli totale
- 26.985 lei
- Profit brut
- 2.027 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.259 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.536 lei
- Stocuri
- 399 lei
- Creanțe
- 117 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.020 lei
- Datorii
- 2.024 lei
- Capitaluri
- 12.512 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.410 lei
- Venituri totale
- 5.410 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 5.410 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.253 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.354 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.354 lei
- Datorii
- 101 lei
- Capitaluri
- 11.253 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului