BODNAR VLAD GARDEN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Hitiaș, Comuna Racovita, înmatriculată la 4 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BODNAR VLAD GARDEN S.R.L.
- CUI
- 44387210
- Nr. înmatriculare
- J35/2240/2021
- EUID
- ROONRC.J35/2240/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- nr. 161, Sat Hitiaș, Comuna Racovita, Timiș
- Localitate
- Sat Hitiaș, Comuna Racovita, Timiș
- Cod poștal
- 307334
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BODNAR VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 28.120 lei | 18.739 lei | — | 190.896 lei | 171.243 lei | 19.653 lei |
| 2021 | 950 lei | 714 lei | 0 | 184.943 lei | 184.029 lei | 914 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.120 lei
- Venituri totale
- 28.120 lei
- Cheltuieli totale
- 8.369 lei
- Profit brut
- 19.751 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.739 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 190.896 lei
- Stocuri
- 183.243 lei
- Creanțe
- 122 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.531 lei
- Datorii
- 171.243 lei
- Capitaluri
- 19.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 950 lei
- Venituri totale
- 950 lei
- Cheltuieli totale
- 207 lei
- Profit brut
- 743 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 184.943 lei
- Stocuri
- 183.243 lei
- Creanțe
- 950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 750 lei
- Datorii
- 184.029 lei
- Capitaluri
- 914 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 0141 · Creșterea bovinelor de lapte (CAEN Rev.2)
- 0142 · Creșterea altor bovine (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului