BNL HOME DECOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Macău, Comuna Aghireșu, înmatriculată la 12 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BNL HOME DECOR S.R.L.
- CUI
- 43325081
- Nr. înmatriculare
- J12/3741/2020
- EUID
- ROONRC.J12/3741/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- MACĂU, nr. 286, Sat Macău, Comuna Aghireșu, Cluj
- Localitate
- Sat Macău, Comuna Aghireșu, Cluj
- Cod poștal
- 407013
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BŐNDI LÁSZLÓ-ISTVÁN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 203.657 lei | 6.770 lei | 196.887 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2023 | 204.167 lei | 44.072 lei | — | 203.657 lei | 6.770 lei | 196.887 lei |
| 2022 | 6.350 lei | -22.051 lei | 1 | 164.442 lei | 11.626 lei | 152.816 lei |
| 2021 | 142.590 lei | 35.985 lei | 1 | 181.357 lei | 6.490 lei | 174.867 lei |
| 2020 | 204.924 lei | 138.682 lei | — | 145.172 lei | 6.290 lei | 138.882 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 203.657 lei
- Stocuri
- 161.329 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 42.328 lei
- Datorii
- 6.770 lei
- Capitaluri
- 196.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 204.167 lei
- Venituri totale
- 204.168 lei
- Cheltuieli totale
- 152.045 lei
- Profit brut
- 52.123 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.072 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 203.657 lei
- Stocuri
- 161.329 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 42.328 lei
- Datorii
- 6.770 lei
- Capitaluri
- 196.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.350 lei
- Venituri totale
- 6.350 lei
- Cheltuieli totale
- 28.302 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.952 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.051 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 164.442 lei
- Stocuri
- 161.329 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.113 lei
- Datorii
- 11.626 lei
- Capitaluri
- 152.816 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.590 lei
- Venituri totale
- 142.590 lei
- Cheltuieli totale
- 105.182 lei
- Profit brut
- 37.408 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.985 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 181.357 lei
- Stocuri
- 161.329 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.028 lei
- Datorii
- 6.490 lei
- Capitaluri
- 174.867 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 204.924 lei
- Venituri totale
- 204.924 lei
- Cheltuieli totale
- 60.094 lei
- Profit brut
- 144.830 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 138.682 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 145.172 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 145.172 lei
- Datorii
- 6.290 lei
- Capitaluri
- 138.882 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2023) · valoare însumată de cel mult 200 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AGHIRESU-FABRICIo atribuire · cel mult 200 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
REPARATII CURENTE CLADIRE NOUA , CLASELE V-VIII
199.806,57 lei · SCOALA GIMNAZIALA AGHIRESU-FABRICI · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 7 iulie 2023 și 7 iulie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului