BNK INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 27 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- BNK INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 46547163
- Nr. înmatriculare
- J40/14511/2022
- EUID
- ROONRC.J40/14511/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- DELEA VECHE, nr. 16-18, et. 2, ap. 10, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂNICĂ BOGDAN-GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 53 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4611, municipiul București, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 23.342 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 229%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.488.173 lei | 441.406 lei | — | 1.989.865 lei | 1.548.218 lei | 441.647 lei |
| 2024 | 451.746 lei | 282.348 lei | 1 | 1.281.982 lei | 14.498 lei | 1.267.799 lei |
| 2023 | 2.436.444 lei | 2.283.088 lei | 2 | 2.913.470 lei | 26.085 lei | 2.887.625 lei |
| 2022 | 2.393.551 lei | 2.342.163 lei | 1 | 2.900.591 lei | 558.228 lei | 2.342.363 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.488.173 lei
- Venituri totale
- 1.493.459 lei
- Cheltuieli totale
- 969.970 lei
- Profit brut
- 523.489 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 441.406 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.000 lei
- Active circulante
- 1.929.865 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.136.926 lei
- Casa și conturi la bănci
- 792.939 lei
- Datorii
- 1.548.218 lei
- Capitaluri
- 441.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 451.746 lei
- Venituri totale
- 496.185 lei
- Cheltuieli totale
- 169.393 lei
- Profit brut
- 326.792 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 282.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 64.179 lei
- Active circulante
- 1.217.803 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 649.975 lei
- Casa și conturi la bănci
- 567.828 lei
- Datorii
- 14.498 lei
- Capitaluri
- 1.267.799 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.436.444 lei
- Venituri totale
- 2.472.946 lei
- Cheltuieli totale
- 167.593 lei
- Profit brut
- 2.305.353 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.283.088 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 71.940 lei
- Active circulante
- 2.841.530 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 586.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.423.112 lei
- Datorii
- 26.085 lei
- Capitaluri
- 2.887.625 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.393.551 lei
- Venituri totale
- 2.393.733 lei
- Cheltuieli totale
- 28.112 lei
- Profit brut
- 2.365.621 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.342.163 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.900.591 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.359.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 541.366 lei
- Datorii
- 558.228 lei
- Capitaluri
- 2.342.363 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.2)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7010 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului