Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

BLUE EYES ENTERTAINMENT SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 6 mai 2011.

Identitate

Denumire legală
BLUE EYES ENTERTAINMENT SRL
CUI
28440311
Nr. înmatriculare
J40/5568/2011
EUID
ROONRC.J40/5568/2011
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
6 mai 2011

Sediu social

Adresă
Calea 13 SEPTEMBRIE, nr. 85, bl. 77C, sc. 1, et. 3, ap. 59, București Sectorul 5, București
Localitate
București Sectorul 5, București
Cod poștal
50713

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 31 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 06.05.2011
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BUBULAC LUCIA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
238 mii lei0-3 mii lei2011: 238 mii lei2012: 9 mii lei2013: 0 lei2014: 0 lei2015: fără date2016: fără date2017: fără date2018: 6 mii lei2019: 81 lei2020: fără date2021: 70 mii lei2022: -3 mii lei2023: 8 mii lei2024: 8 mii lei2025: 1.237 lei20112013201520172019202120232025
Rezultat net
45 mii lei0-33 mii lei2011: -14 mii lei2012: 3 mii lei2013: -200 lei2014: -261 lei2015: 0 lei2016: 0 lei2017: 0 lei2018: 4 mii lei2019: -2 mii lei2020: 0 lei2021: 45 mii lei2022: -33 mii lei2023: -31 mii lei2024: -22 mii lei2025: -15 mii lei20112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 266 din 288 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5811, municipiul București, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 126.344 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 84%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20251.237 lei-14.868 lei59.732 lei128.141 lei-68.409 lei
20247.569 lei-22.422 lei71.997 lei125.538 lei-53.541 lei
20238.477 lei-30.870 lei93.161 lei122.177 lei-28.812 lei
2022-2.636 lei-33.378 lei108.094 lei106.419 lei2.058 lei
202169.975 lei44.809 lei133.416 lei97.980 lei35.436 lei
20200 lei647 lei10.020 lei-9.373 lei
201981 lei-2.462 lei647 lei10.020 lei-9.373 lei
20185.915 lei4.321 lei5.266 lei12.177 lei-6.911 lei
20170 lei544 lei11.776 lei-11.232 lei
20160 lei544 lei11.776 lei-11.232 lei
20150 lei544 lei11.776 lei-11.232 lei
20140 lei-261 lei544 lei11.776 lei-11.232 lei
20130 lei-200 lei544 lei11.515 lei-10.971 lei
20128.820 lei3.096 lei11.979 lei22.750 lei-10.771 lei
2011238.275 lei-14.068 lei13.487 lei27.355 lei-13.868 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.237 lei
Venituri totale
1.237 lei
Cheltuieli totale
16.105 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
14.868 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
14.868 lei
Active imobilizate
44.328 lei
Active circulante
15.404 lei
Stocuri
4.636 lei
Creanțe
10.336 lei
Casa și conturi la bănci
432 lei
Datorii
128.141 lei
Capitaluri
-68.409 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
7.569 lei
Venituri totale
7.571 lei
Cheltuieli totale
29.993 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
22.422 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
22.422 lei
Active imobilizate
55.746 lei
Active circulante
16.251 lei
Stocuri
4.697 lei
Creanțe
10.336 lei
Casa și conturi la bănci
1.218 lei
Datorii
125.538 lei
Capitaluri
-53.541 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
8.477 lei
Venituri totale
8.477 lei
Cheltuieli totale
39.347 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
30.870 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
30.870 lei
Active imobilizate
67.164 lei
Active circulante
25.997 lei
Stocuri
2.796 lei
Creanțe
20.315 lei
Casa și conturi la bănci
2.886 lei
Datorii
122.177 lei
Capitaluri
-28.812 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 15 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA

Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑