BLESS HEALTH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Deva, înmatriculată la 13 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- BLESS HEALTH S.R.L.
- CUI
- 48481537
- Nr. înmatriculare
- J2023000891201
- EUID
- ROONRC.J2023000891201
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- 22 DECEMBRIE, nr. 67, Municipiul Deva, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Deva, Hunedoara
- Cod poștal
- 330161
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TROFIN RALUCA-PAULA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 50 din 57 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Hunedoara, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 8.384 din 10.481 în tot județul, și locul 7.454 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 95%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33.268 lei | -4.954 lei | 0 | 25.488 lei | 55.990 lei | -30.502 lei |
| 2024 | 17.048 lei | -23.365 lei | 0 | 4.889 lei | 30.437 lei | -25.548 lei |
| 2023 | 0 lei | -3.183 lei | 0 | 21.000 lei | 23.183 lei | -2.183 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.268 lei
- Venituri totale
- 33.214 lei
- Cheltuieli totale
- 38.168 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.954 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.954 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 25.488 lei
- Stocuri
- 17.169 lei
- Creanțe
- -1.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.904 lei
- Datorii
- 55.990 lei
- Capitaluri
- -30.502 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.048 lei
- Venituri totale
- 17.048 lei
- Cheltuieli totale
- 40.413 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.365 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.365 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 4.889 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- -2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.891 lei
- Datorii
- 30.437 lei
- Capitaluri
- -25.548 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.183 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.183 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.183 lei
- Active imobilizate
- 128 lei
- Active circulante
- 20.872 lei
- Stocuri
- 1.319 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.553 lei
- Datorii
- 23.183 lei
- Capitaluri
- -2.183 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.3)
- 2042 · Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9623 · Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului