BLACK CRL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 4 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- BLACK CRL S.R.L.
- CUI
- 46959679
- Nr. înmatriculare
- J38/1176/2022
- EUID
- ROONRC.J38/1176/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Corneliu Coposu, nr. 33, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Cod poștal
- 240423
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEGRU DANIELA VICTORIA — administrator
- NEGRU NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 13 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5621, județul Vâlcea, peste 46% dintre firmele clasei. Locul 2.998 din 9.337 în tot județul, și locul 3.805 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 407.405 lei | 58.309 lei | 1 | 222.453 lei | 137.254 lei | 85.199 lei |
| 2024 | 374.189 lei | -52.646 lei | 2 | 210.674 lei | 183.783 lei | 26.891 lei |
| 2023 | 292.350 lei | 88.976 lei | 2 | 236.245 lei | 151.622 lei | 84.623 lei |
| 2022 | 11.026 lei | -4.553 lei | 1 | 10.394 lei | 14.747 lei | -4.353 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 407.405 lei
- Venituri totale
- 485.607 lei
- Cheltuieli totale
- 413.338 lei
- Profit brut
- 72.269 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.309 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 208.709 lei
- Active circulante
- 13.744 lei
- Stocuri
- 3.031 lei
- Creanțe
- 2.696 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.017 lei
- Datorii
- 137.254 lei
- Capitaluri
- 85.199 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 374.189 lei
- Venituri totale
- 391.814 lei
- Cheltuieli totale
- 433.465 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.651 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.646 lei
- Active imobilizate
- 183.265 lei
- Active circulante
- 27.409 lei
- Stocuri
- 15.326 lei
- Creanțe
- 742 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.341 lei
- Datorii
- 183.783 lei
- Capitaluri
- 26.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.350 lei
- Venituri totale
- 339.295 lei
- Cheltuieli totale
- 247.457 lei
- Profit brut
- 91.838 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.976 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 200.313 lei
- Active circulante
- 35.932 lei
- Stocuri
- 8.488 lei
- Creanțe
- 1.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.244 lei
- Datorii
- 151.622 lei
- Capitaluri
- 84.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.026 lei
- Venituri totale
- 11.026 lei
- Cheltuieli totale
- 15.579 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.553 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.553 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.394 lei
- Stocuri
- 2.924 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.470 lei
- Datorii
- 14.747 lei
- Capitaluri
- -4.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului