BISALHI TEAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Giroc, Comuna Giroc, înmatriculată la 9 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- BISALHI TEAM S.R.L.
- CUI
- 46620299
- Nr. înmatriculare
- J35/3696/2022
- EUID
- ROONRC.J35/3696/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 august 2022
Sediu social
- Adresă
- Remus, nr. 7, ap. 12, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Localitate
- Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Cod poștal
- 307220
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUMINOSU BIANCA-MĂDĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Timiș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 18.834 lei | 3 | 137.553 lei | 86.155 lei | -78.258 lei |
| 2024 | 29.500 lei | -97.806 lei | 2 | 200.186 lei | 102.794 lei | -97.092 lei |
| 2023 | 750 lei | 514 lei | — | 950 lei | 236 lei | 714 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 245.641 lei
- Cheltuieli totale
- 225.780 lei
- Profit brut
- 19.861 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.834 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122.490 lei
- Active circulante
- 15.063 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.863 lei
- Datorii
- 86.155 lei
- Capitaluri
- -78.258 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.500 lei
- Venituri totale
- 37.836 lei
- Cheltuieli totale
- 135.642 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 97.806 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 97.806 lei
- Active imobilizate
- 191.720 lei
- Active circulante
- 8.466 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.266 lei
- Datorii
- 102.794 lei
- Capitaluri
- -97.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 750 lei
- Venituri totale
- 750 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 750 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 514 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 750 lei
- Datorii
- 236 lei
- Capitaluri
- 714 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0812 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului