BIROUL DE MANAGEMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Piatra Neamț, înmatriculată la 12 martie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BIROUL DE MANAGEMENT S.R.L.
- CUI
- 42402089
- Nr. înmatriculare
- J2020000265270
- EUID
- ROONRC.J2020000265270
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 martie 2020
Sediu social
- Adresă
- VIFORULUI, nr. 14, bl. D1, et. 1 stânga, palier 3, camerele 1 și 2, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Localitate
- Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Cod poștal
- 610258
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.03.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHIŢEI CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 63 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7020, județul Neamț, peste 98% dintre firmele clasei. Locul 1.617 din 10.171 în tot județul, și locul 1.706 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 44%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.457.635 lei | 418.286 lei | 4 | 1.324.313 lei | 673.776 lei | 624.879 lei |
| 2024 | 1.012.108 lei | 311.950 lei | 3 | 953.851 lei | 376.206 lei | 536.593 lei |
| 2023 | 466.400 lei | 139.086 lei | 2 | 429.357 lei | 153.891 lei | 219.020 lei |
| 2022 | 310.000 lei | 119.233 lei | 1 | 166.897 lei | 87.008 lei | 79.889 lei |
| 2021 | 180.100 lei | 85.684 lei | 1 | 209.664 lei | 4.567 lei | 205.097 lei |
| 2020 | 171.000 lei | 119.437 lei | 1 | 157.317 lei | 37.680 lei | 119.637 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.457.635 lei
- Venituri totale
- 1.474.220 lei
- Cheltuieli totale
- 984.647 lei
- Profit brut
- 489.573 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 418.286 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 630.398 lei
- Active circulante
- 693.915 lei
- Stocuri
- 42 lei
- Creanțe
- 267.671 lei
- Casa și conturi la bănci
- 172.193 lei
- Datorii
- 673.776 lei
- Capitaluri
- 624.879 lei
- Capital subscris vărsat
- 11.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.012.108 lei
- Venituri totale
- 1.068.856 lei
- Cheltuieli totale
- 707.080 lei
- Profit brut
- 361.776 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 311.950 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 659.873 lei
- Active circulante
- 293.978 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 97.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 196.108 lei
- Datorii
- 376.206 lei
- Capitaluri
- 536.593 lei
- Capital subscris vărsat
- 11.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 466.400 lei
- Venituri totale
- 474.348 lei
- Cheltuieli totale
- 311.979 lei
- Profit brut
- 162.369 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 139.086 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 276.698 lei
- Active circulante
- 152.659 lei
- Stocuri
- 168 lei
- Creanțe
- 45.703 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.788 lei
- Datorii
- 153.891 lei
- Capitaluri
- 219.020 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 310.000 lei
- Venituri totale
- 310.446 lei
- Cheltuieli totale
- 186.971 lei
- Profit brut
- 123.475 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.233 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 79.176 lei
- Active circulante
- 87.721 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.040 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.681 lei
- Datorii
- 87.008 lei
- Capitaluri
- 79.889 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 180.100 lei
- Venituri totale
- 230.131 lei
- Cheltuieli totale
- 139.548 lei
- Profit brut
- 90.583 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.684 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.412 lei
- Active circulante
- 121.252 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 116.252 lei
- Datorii
- 4.567 lei
- Capitaluri
- 205.097 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.000 lei
- Venituri totale
- 171.022 lei
- Cheltuieli totale
- 49.875 lei
- Profit brut
- 121.147 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.437 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.750 lei
- Active circulante
- 113.567 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 105.567 lei
- Datorii
- 37.680 lei
- Capitaluri
- 119.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 203 cumpărături directe, de la 47 de autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 6,5 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Orasul Roznov (Primaria Roznov)20 de atribuiri · cel mult 1,5 mil. lei
- COMUNA PIATRA SOIMULUI (PRIMARIA COMUNEI PIATRA SOIMULUI)21 de atribuiri · cel mult 695 mii lei
- Comuna Alexandru cel Bun8 atribuiri · cel mult 469 mii lei
- COMUNA ROMANI (PRIMARIA COMUNEI ROMANI)10 atribuiri · cel mult 445 mii lei
- COMUNA BORLESTI13 atribuiri · cel mult 381 mii lei
- COMUNA BICAZU ARDELEAN -JUDETUL NEAMT25 de atribuiri · cel mult 319 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii consultantadepunere proiect
10.000 lei · Comuna Zanesti (Primaria) · CPV 79400000-8 Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de asistentă in domeniul achizitiilor publice
20.000 lei · Comuna Tisau · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de asistentă in domeniul achizitiilor publice
30.000 lei · SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de asistentă in domeniul achizitiilor publice
5.000 lei · Comuna Beceni · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII DE ASISTENTA SI CONSILIERE CU PRIVIRE LA DESF. PROCEDURII SERVICII DE ASIGURARE RCA PARC
15.000 lei · SOCIETATEA TRANSPORT PUBLIC NEAMT S.A. · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 6 septembrie 2021 și 23 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului