BIOMEDICAL LINE CENTER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 21 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BIOMEDICAL LINE CENTER S.R.L.
- CUI
- 42948650
- Nr. înmatriculare
- J40/10314/2020
- EUID
- ROONRC.J40/10314/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 august 2020
Sediu social
- Adresă
- CĂLĂRAȘILOR, nr. 117-119, sc. A, et. 3, ap. 13, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONSTANTINA RUXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 525 din 673 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, municipiul București, peste 22% dintre firmele clasei. Locul 108.501 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 221%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.189 lei | 25.265 lei | — | 27.405 lei | 1.900 lei | 25.505 lei |
| 2024 | 13.436 lei | 5.531 lei | — | 26.771 lei | 926 lei | 25.845 lei |
| 2023 | 24.800 lei | 17.807 lei | — | 38.363 lei | 1.049 lei | 37.314 lei |
| 2022 | 30.381 lei | 19.307 lei | 1 | 19.638 lei | 131 lei | 19.507 lei |
| 2021 | 27.400 lei | 12.333 lei | 1 | 20.810 lei | 1.508 lei | 19.302 lei |
| 2020 | 9.125 lei | 6.769 lei | 1 | 7.726 lei | 757 lei | 6.969 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.189 lei
- Venituri totale
- 43.189 lei
- Cheltuieli totale
- 12.775 lei
- Profit brut
- 30.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.265 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.405 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 374 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.031 lei
- Datorii
- 1.900 lei
- Capitaluri
- 25.505 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.436 lei
- Venituri totale
- 13.436 lei
- Cheltuieli totale
- 6.406 lei
- Profit brut
- 7.030 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.531 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.771 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 26.771 lei
- Datorii
- 926 lei
- Capitaluri
- 25.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.800 lei
- Venituri totale
- 24.800 lei
- Cheltuieli totale
- 3.451 lei
- Profit brut
- 21.349 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.807 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.363 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 608 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.755 lei
- Datorii
- 1.049 lei
- Capitaluri
- 37.314 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.381 lei
- Venituri totale
- 30.381 lei
- Cheltuieli totale
- 10.180 lei
- Profit brut
- 20.201 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.307 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.638 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.638 lei
- Datorii
- 131 lei
- Capitaluri
- 19.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.400 lei
- Venituri totale
- 27.400 lei
- Cheltuieli totale
- 14.250 lei
- Profit brut
- 13.150 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.333 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.810 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.810 lei
- Datorii
- 1.508 lei
- Capitaluri
- 19.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.125 lei
- Venituri totale
- 9.125 lei
- Cheltuieli totale
- 2.086 lei
- Profit brut
- 7.039 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.769 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.726 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.726 lei
- Datorii
- 757 lei
- Capitaluri
- 6.969 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului