BIOFERTIL MEDSIB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Mediaș, înmatriculată la 11 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BIOFERTIL MEDSIB S.R.L.
- CUI
- 39992338
- Nr. înmatriculare
- J32/1414/2018
- EUID
- ROONRC.J32/1414/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- CARPAȚI, nr. 8, pavilion principal I, Municipiul Mediaș, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Mediaș, Sibiu
- Cod poștal
- 551022
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BLĂJAN OLIMPIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 1 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2015, județul Sibiu. Locul 15.159 din 15.771 în tot județul, și locul 11.371 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.752.523 lei | 1.750.519 lei | 2.004 lei |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.756.083 lei | 1.754.079 lei | 2.004 lei |
| 2023 | 0 lei | 4 lei | 0 | 1.755.683 lei | 1.753.679 lei | 2.004 lei |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 0 | 544.961 lei | 542.961 lei | 2.000 lei |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.059 lei | 759 lei | 300 lei |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.059 lei | 759 lei | 300 lei |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.059 lei | 759 lei | 300 lei |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.059 lei | 759 lei | 300 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 620 lei
- Cheltuieli totale
- 620 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.752.523 lei
- Stocuri
- 119 lei
- Creanțe
- 1.750.404 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.000 lei
- Datorii
- 1.750.519 lei
- Capitaluri
- 2.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 468 lei
- Cheltuieli totale
- 468 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.756.083 lei
- Stocuri
- 3.679 lei
- Creanțe
- 1.750.404 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.000 lei
- Datorii
- 1.754.079 lei
- Capitaluri
- 2.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 845 lei
- Cheltuieli totale
- 841 lei
- Profit brut
- 4 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.755.683 lei
- Stocuri
- 3.211 lei
- Creanțe
- 1.750.404 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.068 lei
- Datorii
- 1.753.679 lei
- Capitaluri
- 2.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 2.366 lei
- Cheltuieli totale
- 2.366 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 759 lei
- Active circulante
- 544.202 lei
- Stocuri
- 2.366 lei
- Creanțe
- 539.836 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.000 lei
- Datorii
- 542.961 lei
- Capitaluri
- 2.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 759 lei
- Active circulante
- 300 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 759 lei
- Capitaluri
- 300 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 759 lei
- Active circulante
- 300 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 759 lei
- Capitaluri
- 300 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 759 lei
- Active circulante
- 300 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 759 lei
- Capitaluri
- 300 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 759 lei
- Active circulante
- 300 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 759 lei
- Capitaluri
- 300 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 1091 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN Rev.2)
- 1092 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie (CAEN Rev.2)
- 2015 · Fabricarea îngrășămintelor și produselor azotoase (CAEN Rev.2)
- 2053 · Fabricarea uleiurilor esențiale (CAEN Rev.2)
- 2059 · Fabricarea altor produse chimice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3511 · Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului