BIO - BILL - HQ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpulung, înmatriculată la 14 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BIO - BILL - HQ S.R.L.
- CUI
- 42920323
- Nr. înmatriculare
- J2020001236033
- EUID
- ROONRC.J2020001236033
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 august 2020
Sediu social
- Adresă
- BORDEA POENARU, nr. 1, bl. A11, sc. B, et. 2, ap. 11, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Localitate
- Municipiul Câmpulung, Argeș
- Cod poștal
- 115100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂDESCU CRISTIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Argeș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 78.629 lei | -15.329 lei | — | 127.230 lei | 211.366 lei | -83.678 lei |
| 2023 | 52.948 lei | -27.664 lei | — | 154.745 lei | 223.490 lei | -68.349 lei |
| 2022 | 106.558 lei | 42.189 lei | — | 186.814 lei | 227.957 lei | -40.685 lei |
| 2021 | 908 lei | -79.565 lei | — | 119.618 lei | 202.927 lei | -82.874 lei |
| 2020 | — | -3.509 lei | — | 61.691 lei | 65.000 lei | -3.309 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.629 lei
- Venituri totale
- 43.037 lei
- Cheltuieli totale
- 58.366 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.329 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.329 lei
- Active imobilizate
- 24.366 lei
- Active circulante
- 102.864 lei
- Stocuri
- 68.616 lei
- Creanțe
- 17.616 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.632 lei
- Datorii
- 211.366 lei
- Capitaluri
- -83.678 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.948 lei
- Venituri totale
- 84.734 lei
- Cheltuieli totale
- 112.398 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.664 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.664 lei
- Active imobilizate
- 30.137 lei
- Active circulante
- 124.608 lei
- Stocuri
- 83.795 lei
- Creanțe
- 8.354 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.459 lei
- Datorii
- 223.490 lei
- Capitaluri
- -68.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.558 lei
- Venituri totale
- 120.934 lei
- Cheltuieli totale
- 76.006 lei
- Profit brut
- 44.928 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.189 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.907 lei
- Active circulante
- 150.907 lei
- Stocuri
- 84.071 lei
- Creanțe
- 19.902 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.934 lei
- Datorii
- 227.957 lei
- Capitaluri
- -40.685 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 908 lei
- Venituri totale
- 28.773 lei
- Cheltuieli totale
- 108.338 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 79.565 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 79.565 lei
- Active imobilizate
- 41.853 lei
- Active circulante
- 77.765 lei
- Stocuri
- 59.643 lei
- Creanțe
- 2.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.657 lei
- Datorii
- 202.927 lei
- Capitaluri
- -82.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 993 lei
- Cheltuieli totale
- 4.502 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.509 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.509 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 61.691 lei
- Stocuri
- 32.948 lei
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.743 lei
- Datorii
- 65.000 lei
- Capitaluri
- -3.309 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.2)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului