BILLY BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Mizil, Oraș Mizil, înmatriculată la 10 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BILLY BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 41376895
- Nr. înmatriculare
- J29/2352/2019
- EUID
- ROONRC.J29/2352/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- TOHANI, nr. 57B, Loc. Mizil, Oraș Mizil, Prahova
- Localitate
- Loc. Mizil, Oraș Mizil, Prahova
- Cod poștal
- 105800
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 5 aug)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STURZ CLAUDIA GEORGETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Prahova.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.513 lei | — | 44.014 lei | 247.918 lei | -203.904 lei |
| 2024 | 8.148 lei | -26.142 lei | — | 47.527 lei | 247.918 lei | -200.391 lei |
| 2023 | 121.910 lei | -59.228 lei | 1 | 76.311 lei | 250.560 lei | -174.249 lei |
| 2022 | 75.155 lei | -58.732 lei | 1 | 79.910 lei | 194.931 lei | -115.021 lei |
| 2021 | 43.191 lei | -23.310 lei | 1 | 78.780 lei | 135.069 lei | -56.289 lei |
| 2020 | 56.542 lei | -25.957 lei | 1 | 89.097 lei | 122.873 lei | -32.507 lei |
| 2019 | 0 lei | -6.750 lei | 0 | 67.197 lei | 73.747 lei | -6.550 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.513 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.513 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.513 lei
- Active imobilizate
- 27.802 lei
- Active circulante
- 16.212 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.212 lei
- Datorii
- 247.918 lei
- Capitaluri
- -203.904 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.148 lei
- Venituri totale
- 8.685 lei
- Cheltuieli totale
- 34.775 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.090 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.142 lei
- Active imobilizate
- 31.288 lei
- Active circulante
- 16.239 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.239 lei
- Datorii
- 247.918 lei
- Capitaluri
- -200.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.910 lei
- Venituri totale
- 121.910 lei
- Cheltuieli totale
- 179.919 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 58.009 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.228 lei
- Active imobilizate
- 34.773 lei
- Active circulante
- 41.538 lei
- Stocuri
- 26.487 lei
- Creanțe
- -537 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.588 lei
- Datorii
- 250.560 lei
- Capitaluri
- -174.249 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.155 lei
- Venituri totale
- 75.155 lei
- Cheltuieli totale
- 132.213 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 57.058 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 58.732 lei
- Active imobilizate
- 48.050 lei
- Active circulante
- 31.860 lei
- Stocuri
- 29.671 lei
- Creanțe
- -327 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.516 lei
- Datorii
- 194.931 lei
- Capitaluri
- -115.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.191 lei
- Venituri totale
- 43.191 lei
- Cheltuieli totale
- 65.772 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.581 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.310 lei
- Active imobilizate
- 51.526 lei
- Active circulante
- 27.254 lei
- Stocuri
- 26.574 lei
- Creanțe
- -327 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.007 lei
- Datorii
- 135.069 lei
- Capitaluri
- -56.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.542 lei
- Venituri totale
- 56.542 lei
- Cheltuieli totale
- 81.398 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.856 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.957 lei
- Active imobilizate
- 57.070 lei
- Active circulante
- 32.027 lei
- Stocuri
- 27.780 lei
- Creanțe
- -327 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.574 lei
- Datorii
- 122.873 lei
- Capitaluri
- -32.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 37.130 lei
- Cheltuieli totale
- 43.880 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.750 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.750 lei
- Active imobilizate
- 54.512 lei
- Active circulante
- 12.685 lei
- Stocuri
- 12.500 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 185 lei
- Datorii
- 73.747 lei
- Capitaluri
- -6.550 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului