BIKE ADDICT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 10 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- BIKE ADDICT S.R.L.
- CUI
- 37543251
- Nr. înmatriculare
- J2017002375124
- EUID
- ROONRC.J2017002375124
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- TELEORMAN, nr. 72, et. 1, ap. 67, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400573
Contact
- Telefon
- 0742 930 732
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MALANCĂ ADRIAN PETRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 158.194 lei | 1.413 lei | — | 444.650 lei | 250.101 lei | 217.886 lei |
| 2023 | 48.620 lei | 393 lei | — | 351.518 lei | 158.609 lei | 216.473 lei |
| 2021 | 21.951 lei | -46.756 lei | — | 328.182 lei | 112.760 lei | 215.668 lei |
| 2020 | 343.556 lei | 154.950 lei | — | 278.286 lei | 15.862 lei | 262.424 lei |
| 2019 | 195.411 lei | 70.840 lei | — | 124.090 lei | 16.616 lei | 107.474 lei |
| 2018 | 129.560 lei | 37.934 lei | — | 85.006 lei | 48.372 lei | 36.634 lei |
| 2017 | — | -1.500 lei | — | — | 1.300 lei | -1.300 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.194 lei
- Venituri totale
- 158.620 lei
- Cheltuieli totale
- 156.953 lei
- Profit brut
- 1.667 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.413 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.793 lei
- Active circulante
- 436.857 lei
- Stocuri
- 363.590 lei
- Creanțe
- 46.363 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.904 lei
- Datorii
- 250.101 lei
- Capitaluri
- 217.886 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.620 lei
- Venituri totale
- 49.320 lei
- Cheltuieli totale
- 48.860 lei
- Profit brut
- 460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 393 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 351.518 lei
- Stocuri
- 298.137 lei
- Creanțe
- 47.949 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.432 lei
- Datorii
- 158.609 lei
- Capitaluri
- 216.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.951 lei
- Venituri totale
- 22.917 lei
- Cheltuieli totale
- 69.068 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 46.151 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.756 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 328.182 lei
- Stocuri
- 198.535 lei
- Creanțe
- 106.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.547 lei
- Datorii
- 112.760 lei
- Capitaluri
- 215.668 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 343.556 lei
- Venituri totale
- 350.413 lei
- Cheltuieli totale
- 185.038 lei
- Profit brut
- 165.375 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.950 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43 lei
- Active circulante
- 278.243 lei
- Stocuri
- 147.672 lei
- Creanțe
- 55.336 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.235 lei
- Datorii
- 15.862 lei
- Capitaluri
- 262.424 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.411 lei
- Venituri totale
- 198.247 lei
- Cheltuieli totale
- 121.456 lei
- Profit brut
- 76.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.840 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 651 lei
- Active circulante
- 123.439 lei
- Stocuri
- 74.583 lei
- Creanțe
- 3.836 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.020 lei
- Datorii
- 16.616 lei
- Capitaluri
- 107.474 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.560 lei
- Venituri totale
- 133.281 lei
- Cheltuieli totale
- 91.537 lei
- Profit brut
- 41.744 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.934 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 417 lei
- Active circulante
- 84.589 lei
- Stocuri
- 70.733 lei
- Creanțe
- 2.617 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.239 lei
- Datorii
- 48.372 lei
- Capitaluri
- 36.634 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.500 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.500 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.500 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 1.300 lei
- Capitaluri
- -1.300 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului