BIGE AGRO GENEZIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tulca, Comuna Tulca, înmatriculată la 5 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- BIGE AGRO GENEZIS S.R.L.
- CUI
- 38965548
- Nr. înmatriculare
- J2018000507052
- EUID
- ROONRC.J2018000507052
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- TULCA, nr. 751/A, Sat Tulca, Comuna Tulca, Bihor
- Localitate
- Sat Tulca, Comuna Tulca, Bihor
- Cod poștal
- 417600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 26 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GYENES ZOLTAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 16 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4675, județul Bihor, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 2.634 din 22.588 în tot județul, și locul 4.401 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 47%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.542.592 lei | -177.156 lei | 3 | 25.385.933 lei | 5.228.912 lei | 20.624.487 lei |
| 2024 | 4.795.588 lei | 32.875 lei | 3 | 22.368.901 lei | 2.034.724 lei | 20.801.643 lei |
| 2023 | 4.495.024 lei | 46.230 lei | 3 | 22.841.615 lei | 2.736.469 lei | 20.768.768 lei |
| 2022 | 13.238.223 lei | 466.803 lei | 3 | 24.698.068 lei | 4.639.152 lei | 20.722.538 lei |
| 2021 | 8.313.682 lei | 162.641 lei | 3 | 22.619.618 lei | 3.027.505 lei | 20.255.735 lei |
| 2020 | 4.544.317 lei | 130.635 lei | 3 | 20.404.159 lei | 1.171.902 lei | 20.163.833 lei |
| 2019 | 7.493.488 lei | 265.240 lei | 3 | 21.120.792 lei | 1.766.495 lei | 20.033.749 lei |
| 2018 | 496.098 lei | -261.184 lei | 3 | 23.827.979 lei | 4.351.486 lei | 19.785.306 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.542.592 lei
- Venituri totale
- 2.683.242 lei
- Cheltuieli totale
- 2.860.398 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 177.156 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 177.156 lei
- Active imobilizate
- 16.637.128 lei
- Active circulante
- 8.748.805 lei
- Stocuri
- 508.740 lei
- Creanțe
- 1.941.562 lei
- Casa și conturi la bănci
- 298.503 lei
- Datorii
- 5.228.912 lei
- Capitaluri
- 20.624.487 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.046.490 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.795.588 lei
- Venituri totale
- 4.906.733 lei
- Cheltuieli totale
- 4.866.647 lei
- Profit brut
- 40.086 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.875 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.636.733 lei
- Active circulante
- 5.732.168 lei
- Stocuri
- 483.438 lei
- Creanțe
- 1.997.812 lei
- Casa și conturi la bănci
- 250.918 lei
- Datorii
- 2.034.724 lei
- Capitaluri
- 20.801.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.046.490 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.495.024 lei
- Venituri totale
- 4.558.657 lei
- Cheltuieli totale
- 4.502.810 lei
- Profit brut
- 55.847 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.230 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.973.111 lei
- Active circulante
- 6.868.504 lei
- Stocuri
- 719.324 lei
- Creanțe
- 2.292.228 lei
- Casa și conturi la bănci
- 465.072 lei
- Datorii
- 2.736.469 lei
- Capitaluri
- 20.768.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.046.490 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.238.223 lei
- Venituri totale
- 13.293.068 lei
- Cheltuieli totale
- 12.725.989 lei
- Profit brut
- 567.079 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 466.803 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.973.111 lei
- Active circulante
- 8.724.957 lei
- Stocuri
- 2.033.223 lei
- Creanțe
- 3.407.389 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.284.345 lei
- Datorii
- 4.639.152 lei
- Capitaluri
- 20.722.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.046.490 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.313.682 lei
- Venituri totale
- 8.324.070 lei
- Cheltuieli totale
- 8.119.790 lei
- Profit brut
- 204.280 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 162.641 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.863.354 lei
- Active circulante
- 6.756.264 lei
- Stocuri
- 1.188.060 lei
- Creanțe
- 885.046 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.683.158 lei
- Datorii
- 3.027.505 lei
- Capitaluri
- 20.255.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.046.490 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.544.317 lei
- Venituri totale
- 4.597.091 lei
- Cheltuieli totale
- 4.442.459 lei
- Profit brut
- 154.632 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.635 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.991.642 lei
- Active circulante
- 4.412.517 lei
- Stocuri
- 81.638 lei
- Creanțe
- 750.945 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.579.934 lei
- Datorii
- 1.171.902 lei
- Capitaluri
- 20.163.833 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.046.490 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.493.488 lei
- Venituri totale
- 7.500.193 lei
- Cheltuieli totale
- 7.192.982 lei
- Profit brut
- 307.211 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 265.240 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.102.166 lei
- Active circulante
- 5.018.626 lei
- Stocuri
- 2.192.261 lei
- Creanțe
- 85.047 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.741.318 lei
- Datorii
- 1.766.495 lei
- Capitaluri
- 20.033.749 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.046.490 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 496.098 lei
- Venituri totale
- 497.415 lei
- Cheltuieli totale
- 753.625 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 256.210 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 261.184 lei
- Active imobilizate
- 16.669.641 lei
- Active circulante
- 7.158.338 lei
- Stocuri
- 6.867.329 lei
- Creanțe
- 9.564 lei
- Casa și conturi la bănci
- 281.445 lei
- Datorii
- 4.351.486 lei
- Capitaluri
- 19.785.306 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.046.490 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 3512 · Producția de energie electrică din resurse regenerabile (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4685 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului