BICONCEPT URBAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 9 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- BICONCEPT URBAN S.R.L.
- CUI
- 46622281
- Nr. înmatriculare
- J2022015496409
- EUID
- ROONRC.J2022015496409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 august 2022
Sediu social
- Adresă
- LĂMÂIULUI, nr. 4, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 14584
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BARTOŞ IULIU-ŞTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 84 din 101 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4339, municipiul București, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 106.041 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 88%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.276 lei | -52.369 lei | 1 | 456.467 lei | 220.263 lei | 236.204 lei |
| 2024 | 430.240 lei | 94.634 lei | 1 | 500.546 lei | 214.708 lei | 288.573 lei |
| 2023 | 563.755 lei | 305.890 lei | 3 | 443.372 lei | 139.597 lei | 303.775 lei |
| 2022 | 9.900 lei | -2.315 lei | 1 | 7.014 lei | 9.129 lei | -2.115 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.276 lei
- Venituri totale
- 51.276 lei
- Cheltuieli totale
- 103.414 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.138 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.369 lei
- Active imobilizate
- 75.974 lei
- Active circulante
- 380.493 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 347.710 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.783 lei
- Datorii
- 220.263 lei
- Capitaluri
- 236.204 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 430.240 lei
- Venituri totale
- 430.240 lei
- Cheltuieli totale
- 328.653 lei
- Profit brut
- 101.587 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.634 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.044 lei
- Active circulante
- 403.502 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 177.771 lei
- Casa și conturi la bănci
- 225.731 lei
- Datorii
- 214.708 lei
- Capitaluri
- 288.573 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 563.755 lei
- Venituri totale
- 563.755 lei
- Cheltuieli totale
- 252.227 lei
- Profit brut
- 311.528 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 305.890 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 96.310 lei
- Active circulante
- 347.062 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 291.515 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.547 lei
- Datorii
- 139.597 lei
- Capitaluri
- 303.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.900 lei
- Venituri totale
- 9.900 lei
- Cheltuieli totale
- 12.020 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.120 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.315 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.014 lei
- Datorii
- 9.129 lei
- Capitaluri
- -2.115 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului