Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

BIADOR MANAGEMENT S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 8 februarie 2018.

Identitate

Denumire legală
BIADOR MANAGEMENT S.R.L.
CUI
38824379
Nr. înmatriculare
J2018000288058
EUID
ROONRC.J2018000288058
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
8 februarie 2018

Sediu social

Adresă
GHEORGHE DOJA, nr. 182A, Municipiul Oradea, Bihor
Localitate
Municipiul Oradea, Bihor

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 2 mai)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 08.02.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • MAGHIAR TEODOR-TRAIAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
997 mii lei02018: fără date2019: fără date2020: fără date2021: 239 mii lei2022: 547 mii lei2023: 648 mii lei2024: 798 mii lei2025: 997 mii lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
4,0 mil. lei0-1,4 mil. lei2018: 4,0 mil. lei2019: -209 mii lei2020: -642 mii lei2021: -1,4 mil. lei2022: -806 mii lei2023: -646 mii lei2024: -296 mii lei2025: -430 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 39 din 90 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5510, județul Bihor, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 4.938 din 22.588 în tot județul, și locul 2.172 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 25%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025996.616 lei-429.942 lei713.252.009 lei13.466.524 lei-422.344 lei
2024797.539 lei-296.307 lei713.472.873 lei13.219.976 lei7.599 lei
2023647.555 lei-646.020 lei713.745.913 lei13.118.616 lei303.905 lei
2022546.665 lei-806.012 lei914.312.194 lei13.252.669 lei949.925 lei
2021239.466 lei-1.358.293 lei914.362.075 lei12.360.596 lei1.826.275 lei
2020-641.908 lei414.288.526 lei11.105.515 lei3.184.568 lei
2019-208.783 lei110.099.215 lei6.288.528 lei3.810.687 lei
20184.019.270 lei16.065.116 lei2.055.699 lei4.019.470 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
996.616 lei
Venituri totale
1.039.681 lei
Cheltuieli totale
1.469.623 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
429.942 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
429.942 lei
Active imobilizate
13.016.185 lei
Active circulante
235.824 lei
Stocuri
5.971 lei
Creanțe
195.863 lei
Casa și conturi la bănci
33.990 lei
Datorii
13.466.524 lei
Capitaluri
-422.344 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
7

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
797.539 lei
Venituri totale
903.811 lei
Cheltuieli totale
1.200.118 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
296.307 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
296.307 lei
Active imobilizate
13.162.932 lei
Active circulante
309.941 lei
Stocuri
6.242 lei
Creanțe
180.034 lei
Casa și conturi la bănci
123.665 lei
Datorii
13.219.976 lei
Capitaluri
7.599 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
7

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
647.555 lei
Venituri totale
888.599 lei
Cheltuieli totale
1.527.032 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
638.433 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
646.020 lei
Active imobilizate
13.497.417 lei
Active circulante
248.496 lei
Stocuri
10.671 lei
Creanțe
171.357 lei
Casa și conturi la bănci
66.468 lei
Datorii
13.118.616 lei
Capitaluri
303.905 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
7

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Sunt afișate primele 24 din 56 activități autorizate în ordinea registrului.

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑