BIADANIC ZOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gefu, Comuna Ghidigeni, înmatriculată la 8 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- BIADANIC ZOR S.R.L.
- CUI
- 47145610
- Nr. înmatriculare
- J17/2057/2022
- EUID
- ROONRC.J17/2057/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Nr. 11 (Zorilor), nr. 28, Sat Gefu, Comuna Ghidigeni, Galați
- Localitate
- Sat Gefu, Comuna Ghidigeni, Galați
- Cod poștal
- 807148
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZORILĂ GAROFIȚA-GALINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 816 din 1.093 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Galați, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 9.625 din 13.829 în tot județul, și locul 4.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 83.708 lei | -32.037 lei | 1 | 78.057 lei | 134.222 lei | -56.165 lei |
| 2024 | 70.856 lei | -28.629 lei | 1 | 76.264 lei | 100.392 lei | -24.128 lei |
| 2023 | 53.837 lei | 4.300 lei | 1 | 36.283 lei | 31.783 lei | 4.500 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.708 lei
- Venituri totale
- 83.708 lei
- Cheltuieli totale
- 114.908 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.200 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.037 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 78.057 lei
- Stocuri
- 71.266 lei
- Creanțe
- 477 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.314 lei
- Datorii
- 134.222 lei
- Capitaluri
- -56.165 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.856 lei
- Venituri totale
- 70.856 lei
- Cheltuieli totale
- 98.776 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.920 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.629 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 76.264 lei
- Stocuri
- 74.127 lei
- Creanțe
- 785 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.352 lei
- Datorii
- 100.392 lei
- Capitaluri
- -24.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.837 lei
- Venituri totale
- 53.837 lei
- Cheltuieli totale
- 48.926 lei
- Profit brut
- 4.911 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.300 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.283 lei
- Stocuri
- 35.429 lei
- Creanțe
- 48 lei
- Casa și conturi la bănci
- 806 lei
- Datorii
- 31.783 lei
- Capitaluri
- 4.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului