BETTER MUSIC DISTRIBUTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bălești, Comuna Bălești, înmatriculată la 13 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- BETTER MUSIC DISTRIBUTION S.R.L.
- CUI
- 43328568
- Nr. înmatriculare
- J18/952/2020
- EUID
- ROONRC.J18/952/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- Seci, nr. 40, biroul 2, Sat Bălești, Comuna Bălești, Gorj
- Localitate
- Sat Bălești, Comuna Bălești, Gorj
- Cod poștal
- 217045
Contact
- Telefon
- 0755 075 040
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 23 aprilie 2026. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MILITARU ANDREI-NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 14 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9002, județul Gorj, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 985 din 8.723 în tot județul, și locul 3.000 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.541.679 lei | 232.652 lei | 1 | 424.668 lei | 191.081 lei | 233.587 lei |
| 2024 | 1.852.706 lei | 331.806 lei | 1 | 511.858 lei | 179.724 lei | 332.134 lei |
| 2023 | 2.116.816 lei | 608.487 lei | 2 | 634.014 lei | 25.287 lei | 608.727 lei |
| 2022 | 2.065.302 lei | 720.307 lei | 1 | 732.198 lei | 11.651 lei | 720.547 lei |
| 2021 | 1.073.307 lei | 423.278 lei | 1 | 468.218 lei | 44.743 lei | 423.475 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.541.679 lei
- Venituri totale
- 1.545.018 lei
- Cheltuieli totale
- 1.275.666 lei
- Profit brut
- 269.352 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 232.652 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.274 lei
- Active circulante
- 405.394 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 397.850 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.544 lei
- Datorii
- 191.081 lei
- Capitaluri
- 233.587 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.852.706 lei
- Venituri totale
- 1.853.180 lei
- Cheltuieli totale
- 1.474.119 lei
- Profit brut
- 379.061 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 331.806 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.203 lei
- Active circulante
- 491.655 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 469.026 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.629 lei
- Datorii
- 179.724 lei
- Capitaluri
- 332.134 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.116.816 lei
- Venituri totale
- 2.118.168 lei
- Cheltuieli totale
- 1.490.710 lei
- Profit brut
- 627.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 608.487 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.956 lei
- Active circulante
- 607.058 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 508.145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.913 lei
- Datorii
- 25.287 lei
- Capitaluri
- 608.727 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.065.302 lei
- Venituri totale
- 2.082.937 lei
- Cheltuieli totale
- 1.348.418 lei
- Profit brut
- 734.519 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 720.307 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.502 lei
- Active circulante
- 703.696 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 546.739 lei
- Casa și conturi la bănci
- 156.957 lei
- Datorii
- 11.651 lei
- Capitaluri
- 720.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.073.307 lei
- Venituri totale
- 1.074.082 lei
- Cheltuieli totale
- 640.727 lei
- Profit brut
- 433.355 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 423.278 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.166 lei
- Active circulante
- 459.052 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 275.028 lei
- Casa și conturi la bănci
- 184.024 lei
- Datorii
- 44.743 lei
- Capitaluri
- 423.475 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului