BETOTARM MUREȘAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Feldioara, Comuna Feldioara, înmatriculată la 29 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- BETOTARM MUREȘAN S.R.L.
- CUI
- 40508890
- Nr. înmatriculare
- J8/340/2019
- EUID
- ROONRC.J8/340/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- BRAZILOR, bl. 19, sc. A, ap. 8, cam.2, Sat Feldioara, Comuna Feldioara, Brașov
- Localitate
- Sat Feldioara, Comuna Feldioara, Brașov
- Cod poștal
- 507065
Contact
- Telefon
- 0747 296 050
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUREŞAN ALEXANDRU-IONEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 11 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2361, județul Brașov, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 17.301 din 25.481 în tot județul, și locul 8.274 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 45%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99.169 lei | -6.936 lei | 1 | 50.591 lei | 186.156 lei | -135.565 lei |
| 2024 | 181.523 lei | 1.403 lei | 1 | 56.221 lei | 184.850 lei | -128.629 lei |
| 2023 | 154.541 lei | -91.581 lei | 2 | 21.734 lei | 151.766 lei | -130.032 lei |
| 2022 | 91.475 lei | -50.184 lei | 2 | 67.846 lei | 106.297 lei | -38.451 lei |
| 2021 | 110.229 lei | 2.988 lei | 1 | 46.259 lei | 34.525 lei | 11.734 lei |
| 2020 | 89.086 lei | 8.546 lei | 1 | 14.681 lei | 5.935 lei | 8.746 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 99.169 lei
- Venituri totale
- 99.170 lei
- Cheltuieli totale
- 104.085 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.915 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.936 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.591 lei
- Stocuri
- 16.235 lei
- Creanțe
- 2.064 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.292 lei
- Datorii
- 186.156 lei
- Capitaluri
- -135.565 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 181.523 lei
- Venituri totale
- 181.781 lei
- Cheltuieli totale
- 178.583 lei
- Profit brut
- 3.198 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.403 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.113 lei
- Active circulante
- 48.108 lei
- Stocuri
- 15.058 lei
- Creanțe
- 4.165 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.885 lei
- Datorii
- 184.850 lei
- Capitaluri
- -128.629 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.541 lei
- Venituri totale
- 158.090 lei
- Cheltuieli totale
- 248.090 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 90.000 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 91.581 lei
- Active imobilizate
- -5.612 lei
- Active circulante
- 27.346 lei
- Stocuri
- 8.407 lei
- Creanțe
- 10.119 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.820 lei
- Datorii
- 151.766 lei
- Capitaluri
- -130.032 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului