BEST FIT RESURSE UMANE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 14 ianuarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- BEST FIT RESURSE UMANE SRL
- CUI
- 35416073
- Nr. înmatriculare
- J2016000421404
- EUID
- ROONRC.J2016000421404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 ianuarie 2016
Sediu social
- Adresă
- ALEEA VALEA CALUGAREASCA, nr. 4, bl. A10A, sc. C, et. 3, ap. 42, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Contact
- Telefon
- 0761 663 877
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 13 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.01.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STOICA LUIZA FLORENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 150 din 243 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7830, municipiul București, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 87.663 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127.101 lei | 83.766 lei | 1 | 125.709 lei | 41.703 lei | 84.006 lei |
| 2024 | 127.588 lei | 69.350 lei | 1 | 87.610 lei | 10.834 lei | 76.776 lei |
| 2023 | 36.563 lei | -8.357 lei | 1 | 32.450 lei | 39.226 lei | -6.776 lei |
| 2022 | 67.349 lei | 14.202 lei | 1 | 46.079 lei | 30.296 lei | 15.783 lei |
| 2021 | 114.755 lei | 45.630 lei | 1 | 136.717 lei | 1.308 lei | 135.409 lei |
| 2020 | 32.500 lei | -1.500 lei | 1 | 90.350 lei | 571 lei | 89.779 lei |
| 2019 | 78.805 lei | 28.443 lei | 1 | 94.186 lei | 2.907 lei | 91.279 lei |
| 2018 | 57.830 lei | 19.596 lei | 1 | 84.438 lei | 1.892 lei | 82.546 lei |
| 2017 | 84.800 lei | 33.376 lei | 1 | 65.077 lei | 2.127 lei | 62.950 lei |
| 2016 | 71.862 lei | 29.374 lei | 1 | 31.261 lei | 1.687 lei | 29.574 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 127.101 lei
- Venituri totale
- 127.101 lei
- Cheltuieli totale
- 42.090 lei
- Profit brut
- 85.011 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.766 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 125.709 lei
- Stocuri
- 455 lei
- Creanțe
- 66.712 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.542 lei
- Datorii
- 41.703 lei
- Capitaluri
- 84.006 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 127.588 lei
- Venituri totale
- 127.588 lei
- Cheltuieli totale
- 56.988 lei
- Profit brut
- 70.600 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.350 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 87.610 lei
- Stocuri
- 191 lei
- Creanțe
- 7.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.919 lei
- Datorii
- 10.834 lei
- Capitaluri
- 76.776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.563 lei
- Venituri totale
- 36.563 lei
- Cheltuieli totale
- 44.554 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.991 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.357 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.450 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.188 lei
- Datorii
- 39.226 lei
- Capitaluri
- -6.776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului